گذاشتن چند عکس در یک استوری - ساخت کلاژ در استوری اینستاگرام

گذاشتن چند عکس در یک استوری – ساخت کلاژ در استوری اینستاگرام

از زمانی که اینستاگرام ویژگی استوری را راه‌اندازی کرد، مردم روی ایجاد محتوای خیره‌کننده وسواس داشتند. اینستاگرام با فیلترهای مختلف، استیکرهای متعدد و متون رنگارنگ، جذابیت  قسمت استوری را افزایش داده است. یکی از ویژگی‌هایی که بسیاری از برنامه‌های دیگر ارائه نمی‌دهند، اضافه کردن بیش از یک عکس به استوری اینستاگرام است. آیا از خود پرسیده اید که چگونه چندین عکس را به استوری اینستاگرام خود اضافه کنید و یک کلاژ زیبا ایجاد کنید؟ چندین راه وجود دارد که می توانید چند عکس همزمان با هم در استوری به اشتراک بگذارید. در این مقاله از سایت اینستا جوکار  نحوه افزودن چندین عکس به استوری اینستاگرام را توضیح داده ایم.

آیا می توانید چندین عکس را در یک استوری به اشتراک گذاشت؟

بله شما میتوانید به راحتی چند عکس را در یک استوری اینستاگرام منتشر کنید. راه های مختلفی وجود دارد که می توانید بیش از یک عکس را به استوری اینستاگرام خود اضافه کنید. هنگام اضافه کردن تصاویر به استوری خود، می توانید از ویژگی “انتخاب” استفاده کنید. یا می‌توانید از «Layout» برای ایجاد یک کلاژ در استوری اینستاگرام خود استفاده کنید. علاوه بر این، می توانید چندین عکس را با استفاده از بخش Stickers اضافه کنید. با ما همراه باشید تا  کامل این ویژگی ها را برسی کنیم.

چگونه چندین عکس را به استوری اینستاگرام اضافه کنیم؟

با استفاده از ویژگی «انتخاب» می‌توانید چندین عکس به استوری اینستاگرام اضافه کنید. خیلی ساده است. بعد از وارد شدن به صفحه اصلی اینستاگرام با کشیدن انگشت به سمت راست به قسمت استوری گذاشتن بروید. بعداً روی دکمه مربع که گالری شما هست در پایین سمت راست کلیک کنید تا گالری عکس هایتان باز شود.

نحوه گذاشتن چند عکس در یک استوری

برای گذاشتن چند عکس در استوری، روی هر عکس کلیک کرده و چند لحظه نگه دارید تا علامت گذاری شود. بعد از انتخاب و علامت گذاری عکس ها روی بعدی کلیک میکنید. توجه کنید تا تعداد ۱۰ عدد عکس را میتوانید همزمان در یک استوری به اشتراک بگذارید.

گذاشتن چند عکس همزمان در یک استوری اینستاگرام

حالا دو گزینه برای شما ظاهر میشود. اگر گزینه جدا را انتخاب کنید، عکس هایی که علامت گذاری کردید، هر کدام در یک استوری جدا ارسال میشود. اما اگر گزینه چیدمان را انتخاب کنید. تمام عکس های علامت گذاری شده ، در یک استوری و به صورت کلاژ قرار میگیرند.

ارسال چند عکس با هم در استوری اینستاگرام

این روش اول و ساده ترین روش برای گذاشتن چند عکس همزمان در یک استوری برای اینستاگرام هست.اگر می دانید چگونه استوری های اینستاگرام را ویرایش کنید، می توانید هر عکس را ویرایش کنید. استیکرها را اضافه کنید، افراد را برچسب گذاری کنید، فیلترها را اضافه کنید و غیره. سپس می توانید آنها را به یکباره در استوری اینستاگرام به اشتراک بگذارید.

روش دوم ارسال چند عکس همزمان در استوری اینستاگرام 

روش بعدی که شما میتوانید ، چندین عکس را در کنار یکدیگر قرار داده و آنها را همزمان در استوری اینستاگرام به اشتراک بگذارید این است که ، به قسمت ایجاد استوری رفته و یا به گالری رفته و یک عکس برای بکگراند استوری خود انتخاب و روی نوار برچسب ها در بالای صفحه گلیک کنید.

ارسال چند عکس همزمان در استوری اینستاگرام 

در این قسمت روی علامت + در نوار ابزار کلیک کرده تا وارد گالری خود شوید و عکس مورد نظر را انتخاب کرده و به استوری خود اضافه کنید.

نحوه چیدن چند عکس کنار هم در استوری اینستاگرام

حالا شما یک عکس را انتخاب کردید، مجدد روی علامت برچسب بالای صفحه زده و بعد از بین ابزارها روی + کلیک کرده و دیگر عکس های خود را به استوری اضافه کنید.

نحوه اضافه کردن عکس از گالری به استوری اینستاگرام

به همین ترتیب و با طی کردن همین مراحل میتوانید هر تعداد عکس که خواستید در استوری کنار هم بچینید و آنها را در یک استوری به اشتراک بگذارید.

نحوه ساخت کلاژ در استوری اینستاگرام با استفاده از Layout

با استفاده از قابلیت Layout می توانید در استوری اینستاگرام به دو روش کلاژ بسازید. روش های ساخت کلاژ در استوری اینستاگرام  را در زیربرایتان تشریح کرده ایم.

اولین راهی که می‌توانید در استوری اینستاگرام کلاژ بسازید، مثل مرحله قبل پیش برید و چند عکس انتخاب کنید و گزینه چیدمان را انتخاب کند.بعد از انتخاب از نوار بالا روی edit Layout کلیک کنید.

نحوه ساخت کلاژ در استوری اینستاگرام

حالا با استفاده از حرکت انگشتان تصاویر را ویرایش  کنید و به دلخواه خود به آنها نظم و ترتیب دهید. یا به آنها متن و برچسب اضافه کنید و آن را در استوری به اشتراک بگذارید.

روش دوم ساخت کولاژ در استوری اینستاگرام 

روش بعدی که میتوانید برای ساخت کولاژ در استوری اینستاگرام از آن استفاده کنید ، این است که به قسمت استوری گذاشتن رفته و روی آرم کولاژ در سمت چپ صفحه کلیک کنید.

نحوه ساخت کولاژ در استوری اینستاگرام

بعد از انتخاب ، با صحنه ای مثل تصویر زیر روبه رو میشوید. در زیر آرم اصلی کولاژ میتوانید استایل کولاژ استوری اینستاگرام خود را انتخاب کنید و بعد با کلیک روی علامت + کنار گالری در پایین صفحه عکس های خود را به کولاژ استوری اینستاگرام خود اضافه کنید. در ضمن شما میتوانید در همان قسمت عکس جدیدی بگیرید و کولاژ استوری اینستاگرام خود را تکمیل کنید.

آموزش ساخت کولاژ در استوری اینستاگرام

در نهایت بعد از چیدمان و ویرایش کولاژ خود میتوانید ، آن را در استوری اینستاگرام خود به اشتراک بگذارید.گ

گذاشتن چند عکس در استوری اینستاگرام با آیفون

از روش های قبل هم برای اندروید و هم برای آیفون میتوانستید استفاده کنید اما این روشی که میخواهیم ذکر کنیم فقط برای گوشی های آیفون کاربرد دارد.

به برنامه “Photos”  در گوشی آیفون خود بروید و عکسی را که می خواهید به استوری خود اضافه کنید کپی کنید.

گذاشتن چند عکس در استوری اینستاگرام با آیفون

سپس به استوری اینستاگرام بروید و یک استوری جدید بسازید. “Text” را در گوشه بالا سمت راست انتخاب کنید و روی “Paste” کلیک کنید.

گذاشتن چند عکس در استوری اینستاگرام با آیفون

به همین ترتیب میتوانید عکس ها را کپی کرده و به ترتیب در استور کنار هم قرار دهید و آنها را به صورت همزمان در استوری به اشتراک بگذارید.

ساخت کولاژ استوری اینستاگرام با برنامه 

اگر در نهایت با استفاده از ابزار های خود برنامه اینستاگرام نتوانستید یک کولاژ برای استوری اینستاگرام خود طراحی کنید، میتوانید این کار را با برنامه پیکس آرت انجام دهید.

  • برنامه پیکس آرت را باز کرده و روی + در پایین صفحه کلیک کنید.
  • در زیر قسمت کلاژ گزینه اول را انتخاب کنید.
  • تعداد عکس هایی که میخواهید با آنها کلاژ بسازید را انتخاب کنید.
  • در بالای صفحه و زیر گزینه بعدی استایل کلاژ را انتخاب و روی بعدی کلیک کنید.
  • و در آخر با استفاده از گزینه دانلود پیکسارت آن را در گالری خود ذخیره کنید.

ساخت کولاژ استوری اینستاگرام با برنامه 

حالا کلاژس که با برنامه پیکسارت ساختید را در استوری اینستاگرام خود به اشتراک بگذارید.

مطالب پیشنهادی : 

روش های افزایش بازدید استوری اینستاگرام

عکس گل های بسیار زیبا برای پروفایل و استوری

حل مشکل کار نکردن قلم استوری اینستاگرام

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

درباره‌ی حسین موسوی

همچنین ببینید

مشکل اینستاگرام we suspended your account on تعلیق شدن پیج

مشکل اینستاگرام we suspended your account on  رفع مشکل ما حساب شما را تعلیق کردیم …

دانلود و ذخیره ریلز های اینستاگرام بدون برنامه و سایت

دانلود و ذخیره ریلز های اینستاگرام بدون برنامه و سایت

شما برای اینکه بتوانید ویدیو های ریلز اینستاگرام را دانلود و در گالری گوشی اندروید …

حذف یک عکس و اسلاید از پست چند اسلایدی

حذف یک عکس و اسلاید از پست چند اسلایدی

حذف یک اسلاید از پست های چند اسلایدی در  اینستاگرام ، دغدغه ی بسیاری از …

خطرات امنیتی ربات های اینستاگرام

خطرات امنیتی ربات های اینستاگرام

آیا برای افزایش تعداد فالوورها باید از ربات اینستاگرام استفاده کنیم؟ افزایش تعداد فالوورهای واقعی …

استخدام ادمین حرفه ای اینستاگرام غیر حضوری

استخدام ادمین حرفه ای اینستاگرام غیر حضوری

استخدام ادمین حرفه ای و کاربلد اینستاگرام به صورت غیر حضوری یکی از دغدغه هایی …

دیدگاهتان را بنویسید

پشتیبانی