مشکل به سقف مجاز رسیدید در تلگرام

تلگرام یک برنامه پیام رسان است که تمرکز زیادی روی سرعت و امنیت دارد. این برنامه ویژگی های بسیاری را ارائه می دهد و رمزگذاری سرتاسری را برای چت ها ارائه می دهد. تلگرام دارای ویژگی ایجاد کانال  است که با استفاده از آن میتوانید هر تعداد که خواستید به آن عضو اضافه کنید و ویژگی گروه تلگرام  هم با ظرفیت ۲۰۰۰۰۰ عضو است.

مشکل محدودیت عضویت در کانال های تلگرام

با اپدیت های تلگرام تا به امروز در حال حاضر عضویت در کانال ها و گروه های تلگرامی تا سقف ۵۰۰ عدد مجاز است و اگر بیش از این تعداد شود شما باید برای رفع این خطا و مشکل از کانال های خود خارج شوید تا بتوانید در کانال های جدید عضو شوید. اخیرا بعضی از کاربران به ما گزارش کرده اند که زمانی که قصد عضویت در کانال تلگرامی دارند با خطای به سقف مجاز رسیدید در تلگرام روبه رو میشوند. در حالی که تعداد کانال و گروه های این افراد حتی به ۱۰ عدد هم نمیرسد.

مشکل به سقف مجاز رسیدید در تلگرام

روش های رفع مشکل به سقف مجاز رسیدید در تلگرام :

۱- اگر با مشکل به سقف مجاز رسیدید در تلگرام روبه رو شدید . حتما از نسخه رسمی تلگرام استفاده کنید.چون اخیر برنامه های غیر رسمی تلگرام با مشکلات و باگ های زیادی روبه شده اند و بهتر است که شما از نسخه اصلی تلگرام استفاده کنید تا مشکل به سقف مجاز رسیدید هنگام عضویت در کانال تلگرام شما رفع شود.

پیشنهاد مطالعه : حل مشکل پوشش خبری بازخوانی نمیشود

۲- یکی دیگر از دلایلی که باعث میشه هنگام پیوستن به کانال تلگرام با خطای به سقف مجاز رسیدید روبه رو شوید آپدیت نبودن تلگرام شماست.اگر از برنامه رسمی تلگرام استفاده میکنید حتما تلگرام خود را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید تا مشکل عضویت در کانال تلگرام شما حل شود.

۳- اگر دو روش قبلی را انجام دادید و باز هم با خطای Channels Too Much تلگرام روبه رو بودید شما باید از نسخه وب تلگرام به این آدرس https://web.telegram.org/z/  استفاده کنید. و وارد حساب کاربری تلگرام خود شوید. در نسخه وب تلگرام شما میتوانید به راحتی مشکل محدودیت عضویت در کانال تلگرام خود را رفع کنید.

۴- پر شدن حافظه گوشی ها می‌تواند مشکل ساز شود و گاها مشکلات خیلی عجیبی را به وجود آورد . بنابراین حافظه داخلی گوشی خودتان را بررسی کنید و مطمئن شوید که فضای خالی مناسبی در آن وجود دارد. اگر حافظه گوشی پر بود، فایل های غیرضروری آن را حذف نمایید. بعد از آزاد کردن حافظه گوشی دوباره عملکرد تلگرام را بررسی کنید. احتمالا مشکل محدودیت عضو تلگرام برطرف شده است و می‌توانید به راحتی در کانال تلگرام عضو شوید.

۵- اگر تاریخ و ساعت شما دستی تنظیم شده است، آن را به حالت خودکار تبدیل کنید. همچنین در صورتی که ۲۴ ساعته است، آن را به ۱۲ ساعته و اگر ۱۲ ساعته است آن را به ۲۴ ساعته تبدیل کنید.یکی از روش های حل مشکل به سقف مجاز رسیید تلگرام تنظیم تاریخ و ساعت موبایل هست.

۶- یکی دیگر از روش های رفع مشکل عضو نشدن در کانال های تلگرام  این است که اینترنت خود را قطع کنید بعد یکبار گوشی خود را خاموش و مجدد روشن کنید. احتمالا با انجام این کار مشکل شما حل میشود.

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

درباره‌ی حسین موسوی

همچنین ببینید

این مورد برای خرید در منطقه تان در دسترس نیست

این مورد برای خرید در منطقه تان در دسترس نیست

خطا و ارور این مورد برای خرید در منطقه تان در دسترس نیست در گوگل …

دلیل نیامدن پیام در دایرکت اینستاگرام و حل مشکل دریافت نکردن پیام جدید در دایرکت

چرا کسی نمیتونه بهم دایرکت بده؟ چرا افراد جدید نمیتونن بهم دایرکت بدن ؟ رفع …

رفع مشکل change password اینستاگرام

رفع مشکل change password اینستاگرام خطای Your Account was compromised اینستاگرام  راه حل هایی برای …

رفرش اینستاگرام

حل مشکل و ارور coulden’t refresh feed اینستاگرام

لطفا به سادگی از کنار این مطلب رد نشوید حل صد در صدی مشکل coulden’t …

آموزش مخفی و پنهان کردن آخرین بازدید در تلگرام

آموزش مخفی و پنهان کردن آخرین بازدید در تلگرام

آیا نمیخواهید بقیه افراد آخرین بازدید تلگرام شما را ببینند ؟ قصد پنهان کردن آخرین …

۲ نظر

  1. داداش موضوع از اینا که گفتی رده
    من تحقیق کردم گفتن این ربات هایی که برای دانلود هستن به محض پیوستن ما رو به چندین کانال هدایت میکنن بدون اینکه ما بفهمیمم
    نمیدونم صحت داره یا نه ولی از وقتی رباتها اومدن این مشکل هم اومد

دیدگاهتان را بنویسید

پشتیبانی