روش و ترفند های جذب فالوور واقعی در اینستاگرام

روش و ترفند های جذب فالوور واقعی در اینستاگرام

روش های جذب فالوور واقعی در اینستاگرام

این روزها اینستاگرام پر مخاطب ترین اپلیکیشن در بین سایر شبکه های مجازی در ایران است.افراد زیادی از طریق این نرم افزار در حال کسب درآمد و توسعهٔ بیزینس خود هستند. برای رشد کسب و کار باید مخاطب های زیادی داشته باشیم تا بتوانیم استفاده ی هر چه بیشتر از این فضا را داشته باشیم. لازمه ی داشتن مخاطب زیاد در اینستاگرام فعالیت درست و اصولی و جذب فالوور بالا است. در این مقاله قصد داریم روش های مختلف افزایش فالوور واقعی اینستاگرام را با هم بررسی کرده و کار خود را توسعه دهیم.

میتوانم در ابتدای فعالیت پیج فالوور خریداری کنم؟!

وقتی ما یک صفحه ی اینستاگرامی را راه اندازی میکنیم در ابتدا تعداد کم فالوور و فروش پایین ما را آزار میدهد و به همین دلیل به جای فعالیت درست و اصولی وسوسه میشویم که دنبال کننده و ویوی فیک خریداری کنیم.

اگر فالوور فیک بخرم به پیج آسیب نمیرسه؟!

در واقع می‌توان گفت فالوور فیک دشمن کسب و کار شماست و به هیچ وجه توصیه نمی‌شود فالوور بخرید. چرا که این کار نه تنها باعث از بین رفتن اعتماد مشتریان شما میشود بلکه دنبال کننده ی فیک هیچ گونه ارتباط و تعاملی با شما برقرار نکرده و این موضوع باعث آسیب به الگوریتم پیج شما میشود.

روش و ترفند های جذب فالوور واقعی در اینستاگرام

چطور جذب فالوور ارگانیک داشته باشیم؟

اگر شما هم میخواهید فروش بالایی را تجربه کنید حتما این مراحل را انجام داده تا فالوور واقعی داشته باشید. جذب فالوور واقعی ممکن است کمی زمان بر باشد اما اگر به طور مداوم کارهایی که در ادامه گفته میشود را انجام دهید میتوانید به سرعت فالوور و فروش بالا را تجربه کنید. راه های جذب فالوور واقعی و هدفمند :

۱.زیر ساخت پیج باید اصولی باشد

منظور از زیر ساخت پیج داشتن پروفایل،بایوگرافی،امنیت قوی،هایلایت های خوب و تولید محتوای قوی است. اگر شما تمام این موارد را به درستی پیش ببرید در اول کار خود میتوانید به راحتی و بدون هیچ هزینه ای فالوور واقعی جذب کنید. سعی کنید برای تولید محتوا و هایلایت و پروفایل از رنگ های مشخص استفاده کنید چرا که تغییر رنگ مداوم پست ها و کاور ها باعث به هم ریختگی پیج شما شده و دیزاین صفحه ی شما را خراب می‌کند.

۲.فعالیت مستمر در اینستاگرام

داشتن فعالیت به صورت مداوم و مستمر باعث میشود مخاطب شما متوجه جدیت شما در کارتان شده و شما را دنبال کند. روزانه هزاران پیج کاری در اینستاگرام راه اندازی میشود که به دلیل رشد کند و نتیجه نگرفتن تعداد زیادی از آنها خیلی سریع کناره گیری کرده و دیگر فعالیت خود را ادامه نمیدهند. اگر شما میخواهید رشد سریعی را داشته باشید باید به مخاطب های خود ثابت کنید که شما فعال هستید و قصد عقب کشیدن از کار خود را ندارید.

روش و ترفند های جذب فالوور واقعی در اینستاگرام

۳.از هشتگ ها استفاده کنید

اگر در پست های خود از هشتگ استفاده نکنید پست های شما ویو و جذب بالایی نمیگیرد چرا که بسیاری از مخاطبان پست های شما را از طریق هشتگ پیدا کرده و شما را فالو می‌کنند و حتی مشتری شما میشوند. هشتگ معرف شما و حیطه ی کاری شما هست و استفاده از آن باعث میشود مخاطبانی که به دنبال حوزه ی کاری شما هستند سریعا یکی از موضوعات مربوط به کار و فعالیت شما را سرچ زده و وارد دنیایی از پست های مربوط به آن کار شوند. اگر از هشتگ استفاده کنید شما نیز مانند سایر همکاران تان در آن هشتگ نشان داده شده و میتوانید بازدید پست های خود را بالا ببرید.

۴.داشتن تعامل با همکاران

یکی از بزرگترین اشتباهات اکثر افراد این هست که فکر میکنند اگر همکاران خود را فالو کنند مشتریان خود را تقدیم آنها می‌کنند در صورتی که این یک ذهنیت کاملا غلط هست. تعامل با کسانی که در حوزه ی کاری شما فعالیت دارند به شما سود می رساند چرا که داشتن تعامل بالا باعث میشود شما جزء Suggestion همکار های خود باشید و کسانی که آنها را فالو می‌کنند از طریق لیست پیشنهادات شما را نیز پیدا کرده و در صورتی که شما پیج جذابی داشته باشید شما را نیز فالو کنند. تعامل یعنی شما پست و استوری های همکار خود را دیده و به آنها واکنش نشان دهید و همینطور جواب کامنت و دایرکت آنها را بدهید. با انجام این کار ها نه تنها میتوانید فالوور واقعی جذب کنید بلکه آمار تعامل شما نیز مثبت شده و اینستا شما را به افراد بیشتری معرفی میکند.

۵.برگزاری مسابقات اینستاگرامی

برگزاری مسابقات مختلف و اعطای جایزه به برندگان باعث میشود افراد پیج شما را به عنوان کسی که همیشه در پست و استوری های خود قرار است به آنان جایزه دهد فالو کرده و حتی به اطرافیان خود نیز معرفی کنند و این کار باعث میشود همیشه پست و استوری های شما را با دقت چک کنند و با شما در تعامل باشند چرا که ممکن است آنها برنده ی جایزه شوند و اینگونه نه تنها جذب فالوور بالا را میتوانید تجربه کنید بلکه دیگر فالوور های شما تبدیل به فالوور روح نمی‌شوند.

مطلب پیشنهادی : رازهای ورود به اکسپلور اینستاگرام

روش و ترفند های جذب فالوور واقعی در اینستاگرام

۶.انتشار پست های چالشی

این روزها محتواهای چالشی بسیار ترند شده و طرفداران زیادی پیدا کرده است.اگر شما بتوانید محتواهای چالشی در رابطه با حوزه ی کاری خود را منتشر کنید پست شما وارد اکسپلور شده و آمار share بالایی نیز بگیرد. پس سعی کنید هر از گاهی در پست و استوری های خود محتوای چالشی به اشتراک بگذارید و مخاطب خود را مشتاق کنید که صفحه ی شما را دنبال کند.

۷.استفاده از کامنت مارکتینگ حرفه ای

روزانه محتواهای زیادی در مورد حوزه ی فعالیت شما منتشر میشود که آن ها ممکن است مخاطب و فالوور بالایی نیز داشته باشند. اگر شما هر روز به مدت چند ساعت آن پست ها را ببینید و لایک کنید و کامنت مثبت و سازنده بگذارید باعث میشود شخصی که آن محتوا را به اشتراک گذاشته کامنت شما را پین یا سنجاق کرده و کسانی که آن پست را می‌بینند نظر شما در مورد آن را بخوانند و متوجه تخصص شما در مورد کار خود بشوند و اینطور شما میتوانید مخاطب همکار خود را به سمت خود جذب کنید. کامنت مارکتینگ علاوه بر جذب فالوور باعث افزایش آمار تعامل و ایده گرفتن برای پست های خودتان هم میشود.

۸.تبلیغات در پیج های مرتبط

یکی از بهترین راه های جذب فالوور تبلیغات است. تبلیغات پیج باعث میشود شما بتوانید در مدت زمان کوتاه جذب فالوور بالایی را تجربه کنید. نکته ی قابل توجه این هست که اگر قرار است تبلیغات بلاگری بدهید یعنی به کسی که حوزه ی کاری شما را دارد باید بسیار مراقب باشید که فالوور فیک وارد پیج شما نکند و تمام فالوور ها واقعی باشند که در مقاله های بعدی در این مورد توضیح خواهیم داد.

روش و ترفند های جذب فالوور واقعی در اینستاگرام

۹.استفاده از لوکیشن

یکی از راه های رایگان جذب فالوور تگ کردن لوکیشن است. یعنی شما هنگام اشتراک پست یا استوری خود برای آن لوکیشن(محل زندگی)تعیین کنید این مورد باعث میشود افرادی که با شما در یک منطقه زندگی میکنند شما را به راحتی پیدا کرده و لایک و فالو کنند.

۱۰.در بهترین زمان پست خود را منتشر کنید

شاید در ابتدای تأسیس پیج بهترین تایم آپلود پست را ندانید اما پس از گذشت یک ماه و جذب صد فالوور در صورتی که پیج شما بیزینسی باشد آمار اینسایت شما فعال میشود و شما میتوانید بفهمید در چه زمان هایی بیشترین مخاطب هدف شما آنلاین بوده اند که در آن تایم پست خود را به اشتراک بگذارید و در دقایق ابتدایی تعامل بالایی از مخاطبان خود بگیرید و شانس ورود به اکسپلور خود را چند برابر کنید.

۱۱.برگزاری لایو مشترک

یکی از سریع ترین راه های جذب فالوور برگزاری لایو و پخش زنده مشترک با همکاران است چرا که این کار نه تنها باعث زنده شدن فالوور های روح شما میشود بلکه اگر بتوانید در لایو بهترین خود را ارائه دهید میتوانید فالوورهای همکاران خود را نیز جذب پیج خود کنید.

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

درباره‌ی حسین موسوی

همچنین ببینید

مشکل اینستاگرام we suspended your account on تعلیق شدن پیج

مشکل اینستاگرام we suspended your account on  رفع مشکل ما حساب شما را تعلیق کردیم …

دانلود و ذخیره ریلز های اینستاگرام بدون برنامه و سایت

دانلود و ذخیره ریلز های اینستاگرام بدون برنامه و سایت

شما برای اینکه بتوانید ویدیو های ریلز اینستاگرام را دانلود و در گالری گوشی اندروید …

حذف یک عکس و اسلاید از پست چند اسلایدی

حذف یک عکس و اسلاید از پست چند اسلایدی

حذف یک اسلاید از پست های چند اسلایدی در  اینستاگرام ، دغدغه ی بسیاری از …

خطرات امنیتی ربات های اینستاگرام

خطرات امنیتی ربات های اینستاگرام

آیا برای افزایش تعداد فالوورها باید از ربات اینستاگرام استفاده کنیم؟ افزایش تعداد فالوورهای واقعی …

آموزش حذف بک گراند عکس با اینشات

نحوه کار با اینشات:ساخت ویدیو با جزئیات کامل

ما همیشه گوشی‌هایمان را به همراه داریم و توسط آن‌ها تمام وقایع را زیر نور …

دیدگاهتان را بنویسید

پشتیبانی