روش های افزایش بازدید استوری اینستاگرام

روش های افزایش بازدید استوری اینستاگرام

روش و تکنیک های افزایش بازدید استوری در اینستاگرام

این روزها به علت محدودیت های مختلف و درد سرهای شغل های حضوری اکثر افراد به شغل های اینترنتی روی آورده و دنبال کسب درآمد از این طریق هستند. یکی از راه های کسب درآمد اینترنتی اپلیکیشن اینستاگرام است که این روزها بسیار مورد توجه مخاطبان قرار گرفته و مخاطبان زیادی به آن علاقه دارند. کسب درآمد از طریق اینستاگرام بسیار موضوع ترند و مهمی است که می‌شود گفت ۸۰٪افرادی که در مورد شغل های اینترنتی اطلاع دارند محل کار خود را اینستاگرام کرده اند. مهمترین روش افزایش درآمد از طریق اینستاگرام استوری است. اما قبل از اینکه بدانیم چطور میتوانیم از طریق استوری به درآمد برسیم لازم است مفهوم استوری را دانسته و به اهمیت آن پی ببریم.

استوری اینستاگرام چیست ؟

استوری به معنای داستان است و مانند یک کتاب داستان تمام صفحات آن باید به هم مربوط باشد. در واقع می‌توان گفت استوری قلب تپنده ی پیج ما است و استوری است که باعث صمیمیت و دوستی مخاطب با ما میشود.

روش های افزایش بازدید استوری اینستاگرام

چرا استوری اهمیت زیادی دارد؟

در استوری بر خلاف پست و ریلز باید حس یکرنگ بودن را به مخاطب القا کنیم. استوری باعث میشود بین مخاطب و فروشنده دوستی و صمیمیت شکل بگیرد. به همین دلیل فروش به دوست آسان تر از فروش به یک شخص غریبه است.

استوری باید چگونه باشد؟

استوری اینستاگرام باید برای مخاطب کاملا غیر قابل پیش بینی باشد به طوری که مخاطب نداند در نهایت قرار است به چه چیزی برسد اما شما کسی هستید که باید از پایان استوری آگاه باشد و این داستان را کاملا هوشمندانه جلو ببرید.

ویژگی های یک استوری خوب:

۱.کسی که در استوری گذاشتن مهارت پیدا کند استوری تکراری و خسته کننده نمی‌گذارد.
۲.شخصی که سناریو نویسی (داستان نویسی)خوبی در استوری داشته باشد مخاطب را با خود همراه کرده و او را به عنوان دوست خود مخاطب قرار میدهد.
۳.یک نویسنده ی خوب استوری هرگز فقط عکس از محصول را منتشر نمی‌کند چرا که میداند مخاطب با عکس محصول ارتباط برقرار نمیکند.
۴.به مخاطب خود ارزش داده و آن را بیهوده نمیگیرد.

روش های افزایش بازدید استوری اینستاگرام

چرا استوری بزارم؟

اگر جزء کسانی هستید که کسب و کار اینترنتی دارید باید به این نکته توجه داشته باشید که استوری گذاشتن شغل شما هست و بهانه آوردن برای استوری گذاشتن ظلم به خودتان است.

چگونه از طریق استوری به درآمد برسیم؟

برای اینکه بتوانید از استوری به درآمد برسید لازم است نیاز مخاطب خود را شناسایی کرده و با توجه به نیاز مشتری محصول مناسب را به او ارائه کنید.

در استوری چگونه رفتار کنیم؟!

استوری جادوی پیج شماست و باعث میشود بتوانید از طریق آن زندگی خود را از این رو به آن رو کنید اما لازمه ی اینکار این است که در استوری خود واقعی تان را نشان داده و احساس خوبی را به مخاطب خود هدیه دهید. چرا که مخاطبان اینستاگرام به شدت از کسانی که در استوری زندگی خود را بسیار تجملاتی نشان میدهند فراری هستند و روحیاتشان با آنها سازگار نیست چرا که افرادی که زندگی خود را بسیار فراتر از چیزی که هست نشان میدهند خود را از مخاطب شان دور میکنند. پس در استوری خود واقعیت باش.

روش های افزایش بازدید استوری اینستاگرام

استوری چه کاری انجام میدهد؟

۱.صمیمیت بین شما و مخاطبتان به وجود آید.(به دنبال کنندهٔ خود نشان دهید که یکی مانند او هستید و جلوی صورت خود نقاب نگذارید و سعی کنید به سبک خود در استوری بلاگری کنید.اما تا حد امکان سعی کنید جذاب باشید.)

۲.استوری باعث میشود آدم ها با شما زندگی کنند.

۳.استوری کاری میکند که مخاطب با ما خاطره ی مشترک داشته باشد. (ما با افراد خانواده ی خود خاطرات خوب و بد بسیاری داریم و این از زندگی کردن با آنان پدید آمده است.پس وقتی شما در استوری مخاطب را با خود همراه کنید با او زندگی کرده و خاطره ی مشترک می‌سازید.) خاطره ی مشترک ساختن با مخاطب باعث میشود همیشه در ذهن مخاطب نقش ببندیم و اگر روزی بخواهد از کسی خرید کند که حوزه ی کاری شما را دارد قطعا کسی را انتخاب میکند که با او خاطره ی مشترک دارد. در استوری مخاطب را سرگرم کرده و به دنیای واقعی نزدیک تر میشویم. استوری کاری میکند که آدم ها خوشبخت تر بشوند چرا که دوستان جدیدی پیدا میکنند.

۴.استوری یک معجزه است چرا که اعتماد بیش از اندازه می آورد.

۵.تمام این موارد در کنار هم باعث میشوند مخاطب نیاز واقعی خود را به شما بگوید.

چطور از طریق استوری محصول خود را بفروشیم؟

وقتی مخاطبان اینستاگرام با شما دوست باشند نیاز واقعی خود را به شما می‌گویند و این باعث میشود شما نیاز واقعی چندین نفر را دانسته و بر اساس نیاز آنها کالا،خدمات و آموزش فراهم کرده و به آنان بفروشید و از این طریق در آمد بالایی را برای خود رقم بزنید.

برای افزایش بازدید استوری چه‌کنیم؟! اگر بازدید استوری میخواهید باید خلاقیت داشته باشید و برای داشتن خلاقیت بالا باید تمرکز داشته باشید. برای داشتن بازدید استوری بالا باید تعامل بالایی داشته باشید. محتوای خوبی در استوری ارائه دهید‌. متفاوت از همکاران تان عمل کنید. از تمام بخش های استوری اینستاگرام استفاده کنید. از استیکر های تعاملی درست و به جا استفاده کنید‌. استوری اول بسیار مهم است پس سعی کنید اولین استوری که در روز می‌گذارید جذاب تر از تمام استوری های شما باشد. در استوری ها بلاگری کنید. بازدید استوری بسیار مهم است چرا که اگر بازدید استوری نداشته باشید در آمد نیز ندارید. دلایل کم شدن ویو استوری: کم شدن بازدید استوری دلایل مختلفی دارد مانند: خرید فالوور فیک  اصولی فعالیت نکردن بلاگری نکردن در استوری تکراری بودن حرف های دیگران را کپی کردن  جذاب نبودن فقط عکس محصول گذاشتن و تمام نکاتی که در بالا گفته شد. هر یک از نکات گفته شده اگر رعایت نشوند ویو استوری ما به شدت کم میشود. زمان مناسب برای استوری گذاشتن: از جمله ذهنیت های غلطی که اکثر افراد دارند این است که از ساعت ۱۱شب به بعد اگر استوری بگذارند بازدید کمی میگیرند که این موضوع کاملا اشتباه است چرا که استوری های ما باید در طول روز پخش شوند و ما در تمام ساعت های روز استوری بگذاریم. ساعت های مناسب برای استوری گذاشتن: ساعت ۱۱ تا ۱بعد از ظهر زمان های مناسبی برای آپلود استوری هستند چرا که مخاطبان پس از بیدار شدن از خواب و انجام فعالیت های روتین خود به اینستاگرام آمده و استوری شما را می‌بینند. ساعت ۱تا ۴ونیم بعد از ظهر تایم های کم بازدید هستند و در این تایم ها اگر استوری کمتری گذاشته شود به نفع شما است و تا قبل از ساعت ۱۱مجدد شما میتوانید بازدید بالایی بگیرید. اگر تا قبل از این فکر‌میکردید زمان استوری گذاشتن مهم نیست باید بگویم که این کاملا اشتباه است چرا که شما باید زمانی استوری های خود را بگذارید که بیشترین مخاطب هدف شما آنلاین بوده و استوری شما را می‌بیند.اینطور اینستاگرام متوجه تعامل بالای شما با مخاطبتان شده و استوری شما را به افراد بیشتری نشان میدهد. بازدید استوری بخرم؟! یکی از اشتباهات مخاطبان اینستاگرام و کسانی که پیج کاری دارند این است که فکر میکنند با خرید بازدید فیک می‌توانند به رشد پیج خود کمک‌کننده در صورتی که این یک باور کاملا غلط است و شما اگر بازدید فیک بخرید اینستاگرام متوجه فعالیت ربات گونه ی شما شده و پیج شما را از دسترس خارج میکند. پس با رعایت نکات گفته شده بازدید استوری خود را بالا برده تا بتوانید درآمد بالایی را برای خود رقم‌بزنید.

بلاگری در استوری یعنی چه؟

بلاگری کردن در استوری صرفا به این معنا نیست که شما جلوی دوربین آمده و شروع به معرفی محصول خود کنید. شما حتی اگر محدودیت چهره دارید نیز باید بلاگری کردن در استوری را داشته باشید.

مطلب پیشنهادی : رازهای ورود به اکسپلور اینستاگرام

چطور استوری خوب بگذاریم؟

همانطور که در ابتدا گفته شد استوری به معنای یک داستان به هم پیوسته است و شما باید یک موضوع کاملا بی ربط را به حوزه ی کاری خود ربط دهید. رشته استوری باعث میشود مخاطب شما سرگرم شده و تا آخرین استوری شما را همراهی کند و اینطور شما میتوانید بازدید استوری بالایی را به دست آورید.

هدف بلاگری در استوری چیست؟

۱.مخاطب ها باید از استوری شما خوششان بیاید:وقتی مخاطب از استوری شما لذت ببرد آن را ریپلای می‌کند و این به این معناست که شما در استوری گذاشتن موفق عمل کرده اید. اگر استوری شما ریپلای بالایی میگیرد باید تحلیل کنید که چرا آن استوری مورد توجه مخاطبان قرار گرفته و از آن پس نیز به همان شیوه استوری بگذارید.

_اگر استوری از جنس خود مخاطب بوده باشد از آن خوشش می آید.
_اگر استوری طنز باشد و مخاطب را سرگرم کند از آن استوری خوشش آمده و ریپلای می‌کند.
_اگر در استوری به مخاطب انرژی و هیجان دهید و با انرژی صحبت کنید او نیز استوری شما را ریپلای می‌کند.
_اگر در استوری به مخاطب خود باور دهید و متفاوت از دیگران صحبت کنید آنها از شما خوششان می آید.
_اگر در استوری به آنها آموزش رایگان دهید نیز شما را دوست خواهند داشت.

۲.بلاگری در استوری باعث افزایش اعتماد مخاطب به شما میشود.
۳.بلاگری حس کنجکاوی را در مخاطب زنده میکند.
۴.بلاگری موجب خاطره سازی میشود.

روش های افزایش بازدید استوری اینستاگرام

استوری باید چطور باشد؟

استوری باید جذابیت داشته باشد که مخاطب زمان بیشتری را صرف استوری های شما کند. هر چقدر شما از مخاطب وقت بیشتری در استوری بگیرید اینستاگرام نیز به شما ارزش و بهای بیشتری میدهد.
وقت گرفتن در استوری به معنای گذاشتن استوری با تعداد زیاد نیست بلکه به معنای جذاب عمل کردن و سرگرم کردن مخاطب و گرفتن واچ تایم زیاد از مخاطب است.

واچ تایم گرفتن یعنی چه؟

واچ تایم یعنی زمان بیشتری را از مخاطب بگیریم و او را درگیر محتوا های خود کنیم. هر چه واچ تایم استوری های ما بیشتر باشد اینستاگرام استوری های ما را به افراد بیشتری نشان داده و بازدید بالاتری میگیریم.

مطلب پیشنهادی : ترفند های تاپ هشتگ شدن

چطور در استوری بدون چهره کار کنیم؟

اگر محدودیت چهره دارید یا به هر دلیلی نمیتوانید جلوی دوربین حضور پیدا کنید تمام این موارد را به صورت متنی به مخاطب انتقال دهید.هر چند کار سخت تری است اما غیر ممکن نیست. (جلوی دوربین آمدن سرعت دیده شدن شما را چند برابر می‌کند.)

چه استوری های بگذاریم؟

آموزش هایی که در استوری میدهید باید خاص و ناب باشند به طوری که مخاطب تا به حال آن را جایی ندیده باشد. آموزشی که در استوری میدهید باید با سناریو باشد. هر گاه استوری میگذاری به این نکته توجه داشته باش که چرا مخاطب باید استوری تو را دیده و به سوال تو پاسخ دهد(یعنی خود را جای مخاطب بگذارید)استوری پیج های موفق را تحلیل کن. از تمام بخش های استوری(عکس،فیلم،بوم رنگ،متن،فیلتر ها،استیکر های تعاملی)درست و به جا استفاده کن.

ترفند های افزایش بازدید استوری

استوری یک رشته ی به هم پیوسته است که نمیشود بریده بریده باشد و باید به صورت سریالی و داستانی باشد. موضوع مد نظرتان را روی کاغذ بنویسید و راجع به آن داستان بسازید. مخاطب را با رشته استوری در پیج خود نگه دارید. هر روز راجع به یک موضوع متفاوت در استوری صحبت کنید. در ابتدای سناریو مخاطب نباید بفهمد که قرار است در نهایت به چه چیزی برسد بلکه شما در اواسط استوری ها باید بتوانید موضوع را ربط دهید به چیزی که قصد داشته اید در مورد آن صحبت کنید و در انتهای استوری ها نتیجه گیری داشته باشید.

روش های افزایش بازدید استوری اینستاگرام

چرا استوری ها ۱۵ ثانیه ای است؟

استوری یعنی اتفاقات یک روز(می‌تواند داستان محصول،آموزش یا خدمات باشد)حتما نباید در مورد لایف استایل(شیوه ی زندگی)باشد. ربط دادن یک موضوع غیر مرتبط به حوزه ی کاری یک‌هنر است که با تمرین و تکرار و آموزش دیدن به دست می آید. اگر زندگی ات یکنواخت است و موضوعی برای صحبت در استوری نداری خودت اتفاق رقم بزن و خودت را به چالش بکش تا مخاطب از تو خسته نشود.
برای افزایش بازدید استوری نیاز است که شما همیشه آپدیت و به روز باشید پس مدام در حال آموزش دیدن و آپدیت اطلاعات خود باشید. بلاگری میتواند شما را معروف کند به شرطی که خود را به چالش کشیده و برای مخاطبت جذاب باشی.

برای افزایش بازدید استوری چه‌کنیم؟

اگر بازدید استوری میخواهید باید خلاقیت داشته باشید و برای داشتن خلاقیت بالا باید تمرکز داشته باشید. برای داشتن بازدید استوری بالا باید تعامل بالایی داشته باشید. محتوای خوبی در استوری ارائه دهید‌. متفاوت از همکاران تان عمل کنید. از تمام بخش های استوری اینستاگرام استفاده کنید. از استیکر های تعاملی درست و به جا استفاده کنید‌. استوری اول بسیار مهم است پس سعی کنید اولین استوری که در روز می‌گذارید جذاب تر از تمام استوری های شما باشد. در استوری ها بلاگری کنید. بازدید استوری بسیار مهم است چرا که اگر بازدید استوری نداشته باشید در آمد نیز ندارید.

دلایل کم شدن ویو استوری

کم شدن بازدید استوری دلایل مختلفی دارد مانند:

  • خرید فالوور فیک و غیرفعال
  • اصولی فعالیت نکردن در استوری
  • بلاگری نکردن در استوری اینستاگرام
  • تکراری بودن استوری در اکثر ر روزها
  • حرف های دیگران را کپی کردن
  • جذاب نبودن محتوای استوری اینستاگرام
  • فقط عکس محصول گذاشتن در استوری اینستاگرام

روش های افزایش بازدید استوری اینستاگرام

زمان مناسب برای استوری گذاشتن

از جمله ذهنیت های غلطی که اکثر افراد دارند این است که از ساعت ۱۱شب به بعد اگر استوری بگذارند بازدید کمی میگیرند که این موضوع کاملا اشتباه است چرا که استوری های ما باید در طول روز پخش شوند و ما در تمام ساعت های روز استوری بگذاریم.

مقاله پیشنهادی : روش جذب فالور واقعی اینستاگرام

ساعت ۱۱ تا ۱بعد از ظهر زمان های مناسبی برای آپلود استوری هستند چرا که مخاطبان پس از بیدار شدن از خواب و انجام فعالیت های روتین خود به اینستاگرام آمده و استوری شما را می‌بینند. ساعت ۱تا ۴ونیم بعد از ظهر تایم های کم بازدید هستند و در این تایم ها اگر استوری کمتری گذاشته شود به نفع شما است و تا قبل از ساعت ۱۱مجدد شما میتوانید بازدید بالایی بگیرید. اگر تا قبل از این فکر‌میکردید زمان استوری گذاشتن مهم نیست باید بگویم که این کاملا اشتباه است چرا که شما باید زمانی استوری های خود را بگذارید که بیشترین مخاطب هدف شما آنلاین بوده و استوری شما را می‌بیند.اینطور اینستاگرام متوجه تعامل بالای شما با مخاطبتان شده و استوری شما را به افراد بیشتری نشان میدهد.

برای بالا بردن بازدید استوری، ویو استوری بخریم ؟

یکی از اشتباهات مخاطبان اینستاگرام و کسانی که پیج کاری دارند این است که فکر میکنند با خرید بازدید فیک می‌توانند به رشد پیج خود کمک‌کننده در صورتی که این یک باور کاملا غلط است و شما اگر بازدید فیک بخرید اینستاگرام متوجه فعالیت ربات گونه ی شما شده و پیج شما را از دسترس خارج میکند. پس با رعایت نکات گفته شده بازدید استوری خود را بالا برده تا بتوانید درآمد بالایی را برای خود رقم‌بزنید.

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

درباره‌ی حسین موسوی

همچنین ببینید

مشکل اینستاگرام we suspended your account on تعلیق شدن پیج

مشکل اینستاگرام we suspended your account on  رفع مشکل ما حساب شما را تعلیق کردیم …

دانلود و ذخیره ریلز های اینستاگرام بدون برنامه و سایت

دانلود و ذخیره ریلز های اینستاگرام بدون برنامه و سایت

شما برای اینکه بتوانید ویدیو های ریلز اینستاگرام را دانلود و در گالری گوشی اندروید …

حذف یک عکس و اسلاید از پست چند اسلایدی

حذف یک عکس و اسلاید از پست چند اسلایدی

حذف یک اسلاید از پست های چند اسلایدی در  اینستاگرام ، دغدغه ی بسیاری از …

خطرات امنیتی ربات های اینستاگرام

خطرات امنیتی ربات های اینستاگرام

آیا برای افزایش تعداد فالوورها باید از ربات اینستاگرام استفاده کنیم؟ افزایش تعداد فالوورهای واقعی …

آموزش حذف بک گراند عکس با اینشات

نحوه کار با اینشات:ساخت ویدیو با جزئیات کامل

ما همیشه گوشی‌هایمان را به همراه داریم و توسط آن‌ها تمام وقایع را زیر نور …

دیدگاهتان را بنویسید

پشتیبانی