خبر فوری: تایید فیلتر دائمی اینستاگرام و واتساپ

خبر فوری: تایید فیلتر دائمی اینستاگرام و واتساپ

آنچه از اظهارات اقای منتظری برداشت می‌شود اینکه دولت قصد ندارد به این زودی‌ها فیلترینگ اینستاگرام و واتساپ را بردارد و شاید هم قرار است برای همیشه این دو شبکه محبوب اجتماعی فیلتر بمانند.

به گزارش اینستا جوکار به نقل از تکراتو :دادستان کل کشور در اظهارات جدید خود به نوعی بر فیلترینگ دائمی اینستاگرام و واتساپ صحه گذاشت تا آخرین امیدهای کسب‌و‌کارهای اینترنتی نیز ناامید شود.

دادستان کل کشور در جدیدترین اظهارات خود ضمن تایید این موضوع که کسب‌وکارهای اینترنتی از زمان اعمال محدودیت‌ها با مشکل مواجه شده‌اند تاکید کرده که در هر حال اینستاگرام و واتساپ شاهد برگزاری کلاس‌‌های جرم و جنایت، بی‌عفتی و هرزگی است.

فیلترینگ دائمی اینستاگرام و واتساپ

 

چند روز پش، برایتان از فیلتر دائمی اینستاگرام و واتساپ گفته بودیم و حالا اظهارات جدید دادستان کل کشور می‌تواند نشانه‌ای بر قطعیت این امر باشد. اخیرا دادستان کل کشور اعلام کرده که اگرچه کسب و کارهای اینستاگرامی مردم در حال حاضر با مشکلاتی مواجه شده است،‌اما بهتر بود پیش از این در این باره خود مردم دوراندیشی لازم را انجام می‌دادند!

به گفته حجت‌الاسلام منتظری،‌ بایستی مردم از همان ابتدا که بسترهای داخلی مناسب برای راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی فراهم شده بود به این پلتفرم‌های داخلی مهاجرت می‌کردند تا با مشکلات امروز مواجه نشوند!

محمدجعفر منتظری در همایش بررسی نقش نخبگان در جهاد تبیین تاکید کرده که امروز دشمن می‌کوشد از ابزارهای فرهنگی استفاده کند تا ارزش‌های اعتقادی ما را زیر سوال ببرد. او اذعان کرد که پیش از این باید هوشیار می‌بودیم تا دشمن به فکر شبیخون فرهنگی نیفتد. دادستان کل کشور افزود:

دادستان کل کشور با اشاره به اختلالات در کسب و کارهای مردمی تاکید کرده که کوتاهی‌ها، تقصیرا و تعمد در بی‌توجهی به بیانات شخص اول مملکت کار را به اینجا رسانده و حالا در اینستاگرام و واتساپ شاهد برگزاری کلاس‌های بی‌عفتی و هرزگی هستیم.

حجت الاسلام منتظری همچنین توضیح داد که آتش زدن قرآن و مسجد و حسینیه در شرایط کنونی کار فضای مجازی است. جوانان نمی‌دانند که در پشت پرده مجازی و در واقعیت چه اتفاقاتی که نمی‌افتد. او در ادامه از آنانی که «حقوقدان بسیجی» خطاب‌شان کرده خواسته تا مسائل حقوقی چون مرگ مهسا امینی را بشکافند تا شائبه‌ها برطرف شود.

در مجموع آنچه از اظهارات اقای منتظری برداشت می‌شود اینکه دولت قصد ندارد به این زودی‌ها فیلترینگ اینستاگرام و واتساپ را بردارد و شاید هم قرار است برای همیشه این دو شبکه محبوب اجتماعی فیلتر بمانند.

نظر شما در خصوص مهاجرت کاربران ایرانی واتساپ به تلگرام چیست؟ شما کدام اپلیکیشن را انتخاب می‌کنید؟

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

درباره‌ی حسین موسوی

همچنین ببینید

قالیباف پیگیر رفع فیلترینگ اینستاگرام و واتساپ شد

قالیباف پیگیر رفع فیلترینگ اینستاگرام و واتساپ شد

نادری گفت: قالیباف به نمایندگی مجلس پیگیر رفع فیلتر اینستاگرام و واتساپ است و بحث‌های …

متهم شدن اپل و آمازون به تبانی در افزایش قیمت محصولات

متهم شدن اپل و آمازون به تبانی در افزایش قیمت محصولات

اپل و آمازون متهم شده اند با همدستی و ندادن اجازه به فروشندگان آیفون و …

خبر فوری / تنها شرط رفع فیلترینگ اینستاگرام و واتساپ

خبر فوری / تنها شرط رفع فیلترینگ اینستاگرام و واتساپ

محدودیت دو پلتفرم مغضوب واتساپ و اینستاگرام به قوت خود باقی است و هرچند مسئله …

جزئیات اتهام 2500 میلیارد تومانی به روبیکا-جانشین اینستاگرام

جزئیات اتهام ۲۵۰۰ میلیارد تومانی به روبیکا-جانشین اینستاگرام

نیما قاضی رئیس تجارت دیجیتال اتاق ایران گفته است:« ۲۵۰۰ میلیارد تومان برای روبیکا در …

ببینید:صحبت های عجیب یک نماینده در مورد فیلترینگ !!!

ببینید:صحبت های عجیب یک نماینده در مورد فیلترینگ !!!

جلال رشیدی کوچی، نماینده مجلس، در مورد فیلتر شدن دائمی شبکه های مجازی گفت: فیلتر …

دیدگاهتان را بنویسید

پشتیبانی