بهترین برنامه ها برای ویرایش عکس و فیلم

بهترین برنامه ها برای ویرایش عکس و فیلم

بهترین برنامه ها برای ویرایش عکس و فیلم

برنامه lightroom لایت روم

برنامه لایت روم یک ویرایشگر عکس و یک دوربین قدرتمند برای ثبت تصاویر حرفه‌ای است که به شما کمک می‌کند تصاویر خیره‌کننده‌ای بگیرید و آن‌ها را به آسانی ویرایش کنید. پس از دانلود lightroom (لایت روم) از بازار با اینترنت نیم‌بها، کافی است عکس خود را به همان سبکی که دوست دارید ویرایش کنید تا بتوانید مخاطبانتان را تحت تاثیر قرار دهید. اپلیکیشن لایت روم ورود به دنیای ویرایش آسان اما حرفه‌ای تصاویر است. در تاریخ ۷ دسامبر ۲۰۱۶، شرکت معروف ادوبی که سازنده‌ نرم‌افزار قدرتمند فتوشاپ است، برنامه‌ لایت روم را ارائه داد تا دنیای گسترده‌ و حرفه‌ای ویرایش عکس را در جیب شما قرار دهد. با دانلود lightroom اندروید در هر زمان و مکان، گوشی موبایل خود را بردارید و به راحتی فشردن چند کلیک، عکس‌های‌ خود را ویرایش کنید.

مطلب پیشنهادی : آموزش های ادیت با موبایل 

بهترین برنامه ها برای ویرایش عکس و فیلم

مهم‌ترین مزایای نصب لایت روم

  • لایت روم با ارائه‌ ابزارهای پیشرفته ویرایش تصویر مانند تنظیم‌ کننده‌های میزان روشنایی یا همان کنتراست نور و رنگ، کار ویرایش شما را ساده می‌کند. همچنین می‌توانید از فیلتر‌های مختلف آن استفاده کنید و حتی آن‌ها را با یکدیگر ترکیب کنید.
  • در این برنامه می‌توانید هر تغییراتی که روی عکس اعمال کرده‌اید را به عنوان یک تنظیمات خاص ذخیره کنید تا بعدا بتوانید آن را روی عکس‌های دیگری هم اعمال کنید.
  • دانلود لایت روم برای ویرایش عکس می‌تواند بهترین انتخاب شما باشد؛ چون برای بهبود وضعیت نور و رنگ در عکس‌های شما مجموعه‌ای کامل از فیلترهای از پیش تنظیم شده‌ای را ارائه می‌دهد تا در کمتر از چند دقیقه فقط با امتحان کردن آن‌ها روی عکس خود، بهترین گزینه را انتخاب کنید.
  • برنامه لایت روم پس از انجام تغییرات بر روی عکس، نسخه‌ اصلی و خام عکس را هم ذخیره می‌کند تا در صورت نیاز به آن دسترسی داشته باشید.

امکانات برنامه لایت روم

دانلود لایت روم یعنی دانلود یکی از قدرتمندترین برنامه‌های عکاسی در موبایل. فیچرهای قدرتمند در این برنامه محکم‌ترین دلیل برای این ادعا است. این امکانات فوق‌العاده را در ادامه بخوانید:

نوار متحرک در اپ لایت روم

در لایتروم برای تنظیم و ویرایش هر کدام از عناصر تصویر مانند: میزان روشنایی و شدت رنگ، یک نوار متحرک وجود دارد که به شما اجازه می‌دهد به سادگی بر روی ویرایش تصویر تسلط داشته باشید. فقط کافی است این نوار را به چپ و راست ببرید و در یک محور افقی تکانش دهید تا همزمان تغییرات اعمال شده را روی عکس ببینید و بتوانید در نقطه مناسب آن را رها کنید تا تغییرات انجام شود.

عکاسی حرفه‌ای با برنامه lightroom

با دوربین پیشرفته‌ این اپ، لحظه‌ها را شکار کنید. حتی اگر آن صحنه عکاسی را از دست دادید، جای نگرانی نیست؛ چون ویرایشگر حرفه‌ای لایت روم هر لحظه‌ای را که از آن عکس گرفته باشید، به یک شکار لحظه‌ها تبدیل می‌کند. زمانی که این دوربین را باز می‌کنید سه حالت پیش روی شما قرار می‌گیرد:

۱. حالت خودکار که در آن تنظیمات نور، رنگ و روتوش تصویر در حین عکاسی با توجه به محیطی که در آن هستید با استفاده از هوش مصنوعی تنظیم می‌شود.

۲. حالت حرفه‌ای که در آن شما باید میزان دریافت نور (ایزو) و رنگ را به صورت دستی تنظیم کنید تا به حالت دلخواه خود دست پیدا کنید.

۳. حالت hdr که به معنای محدوده دینامیکی بالا در عکاسی است و در این حالت شما به تنظیمات شدت نور در یک بازه از روشن‌ترین تا تاریک‌ترین نقاط نور دسترسی دارید. یعنی حتی می‌توانید سایه‌های موجود در یک عکس را روشن‌ کنید و یا روشن‌ترین نقاط را تاریک کنید.

برش عکس در لایت روم

با دانلود lightroom اندروید خیالتان از برش و کراپ حرفه‌ای عکس راحت باشد؛ چون در مواقعی که شما نیاز داشته باشید قسمتی از عکس خود را حذف کنید یا آن را برش بدهید، این اپلیکیشن لیستی از سایز‌های استاندارد عکس را به شما پیشنهاد می‌دهد تا برش دادن (کراپ کردن) عکس خود را بر اساس نیازتان انجام دهید. به طور مثال اگر می‌خواهید از آن عکس در استوری اینستاگرام خود استفاده کنید باید نسبت ۹:۱۶ را انتخاب کنید.

ویرایش جزئیات عکس

دانلود lightroom اندروید به معنای در اختیار داشتن برنامه‌ای با دقت ویرایش بالا و جزئیات بسیار زیاد است. قلمو پیشرفته روتوش در این برنامه شبیه معجزه‌ای برای عکس‌ها است؛ شما می‌توانید روی قسمت‌های مختلفی از عکس خود «ماسک» ایجاد کنید تا تغییرات انجام‌شده با قلمو یا استفاده از فیلتر‌ها، فقط در محدوده‌ همین ماسک انجام شود و بقیه عکس تغییری نکند. از طرفی هوش مصنوعی اپ لایت روم به صورت خودکار چهره و آسمان را در تصاویر شما تشخیص می‌دهد و به آن‌ها رنگ‌هایی زنده و جلوه‌هایی خیره کننده می‌دهد.

تنظیمات آماده ویرایش عکس

در برنامه lightroom در سریع‌ترین زمان ممکن عکس‌های خود را به صورت حرفه‌ای ویرایش کنید. چون در این برنامه تنظیمات آماده‌ای برای ویرایش عکس وجود دارد که به شما کمک می‌کند بدون نیاز به اینکه وقت خود را صرف ویرایش کنید، فورا عکس خود را به یک عکس حرفه‌ای تبدیل کنید.

ذخیره‌ عکس در فضای ابری

فضای ابری لایت روم، یک مکان مناسب برای ذخیره‌ عکس‌ها، با جست‌وجو پیشرفته است. عکس‌هایی که توسط این برنامه می‌گیرید و یا آن‌ها را ویرایش می‌کنید، در این فضای ابری ذخیره می‌شود تا علاوه‌بر اشغال نشدن حافظه‌ گوشی خود، دسترسی راحتی به آن‌ها داشته باشد. در فضای ابری برنامه lightroom فقط کافی‌ است نام هر عکس را جست‌وجو کنید تا به دسترسی پیدا کنید. بدون اینکه آن‌ها را با تگ خاصی ذخیره کرده باشید.

قسمت‌های مختلف لایت روم

عکس فقط برای دیده‌ شدن نیست، بلکه باید احساس شود. اگر می‌خواهید معجزه‌ ویرایش عکس و تأثیر ویرایش حرفه‌ای را در عکس‌های خود ببینید، برنامه لایت روم امکانات بسیار زیادی را در قسمت‌های مختلف خود برای شما آماده کرده است.

قسمت کتابخانه (library)

مکانی که عکس‌های موجود در فهرست خود را مشاهده می‌کنید تا آن‌ها را بر اساس معیارهای مختلفی سازماندهی کنید و آلبوم‌های مختلفی برای دسته‌بندی‌های متفاوت عکس‌های خود بسازید. اگر مشغول ویرایش عکس‌های شخصی خود هستید، می‌توانید آلبوم‌ها را بر اساس افرادی که با آن‌ها عکس گرفته‌اید یا بر اساس مناسبت‌ها و مکآن‌های خاص دسته‌بندی کنید. مثلا آلبوم مخصوص به مسافرت، عکس‌های اینستاگرام و غیره را ایجاد کنید. در صورتی که اهداف تجاری دارید، از این آلبوم‌ها برای دسته‌بندی محصولات مختلف خود استفاده کنید تا مدیریت آن‌ها ساده‌تر شود.

قسمت اشتراک‌ گذاشته‌شده‌ها (shared)

 در این قسمت عکس‌های ویرایش شده را با دوستان، خانواده‌ و یا دیگران به اشتراک بگذارید. حتی می‌توانید برای آن‌ها یک لینک تحت وب بسازید تا افراد بتوانند از طریق آن، عکس شما را ببینند.

قسمت آموزش (learn)

به محض دانلود لایت روم وارد یک دوره‌ آموزشی چند دقیقه‌ای برای یادگیری قسمت‌های مختلف این برنامه می‌شوید و کار با ابزار آن را یاد می‌گیرید. همچنین با ورود به قسمت آموزش این اپ، به دنیای وسیعی از تکنیک‌های ویرایش عکس وارد شوید و مهارت خود را افزایش دهید.

پس از دانلود lightroom اندروید و استفاده از قابلیت‌های مختلف آن برای ویرایش عکس، هوش مصنوعی این برنامه سلیقه شما را ثبت ‌می‌کند و در آموزش‌ها، مواردی را به شما پیشنهاد می‌دهد که بیشتر به آن‌ها علاقه نشان داده‌اید. مثلا اگر در عکس‌های‌تان بیشتر از «فیلتر‌های نوری» استفاده کنید، به شما دوره‌ مربوط به «آموزش تنظیم نور» را پیشنهاد می‌دهد.

قسمت جست‌وجو (discover)

در این قسمت از برنامه‌ لایت روم شما به گنجینه‌ای از بهترین فیلترها و تنظیم‌های ویرایش عکس دسترسی پیدا می‌کنید که توسط بهترین کاربران این برنامه طراحی و به اشتراک گذاشته‌ شده است. این تنظیم‌ها بر‌اساس معیارهای خاصی دسته‌بندی شد‌ه‌اند تا با توجه به نیازتان آن‌ها را آسان‌تر انتخاب کنید. مثلا محبوب‌ترین تنظیم‌های ویرایش عکس در دنیا و یا بهترین ویرایش‌های حوزه‌ عکس‌های هنری، مسافرتی، تجاری، غذا، حیوانات و دسته‌بندی‌های بسیار زیاد دیگری که همه‌ آن‌ها در اختیار شما قرار می‌گیرد تا از آن‌ها برای ویرایش عکس‌های خود استفاده کنید.

بهترین برنامه ها برای ویرایش عکس و فیلم

اپلیکیشن polarr

با Polarr، تبدیل به یک عکاس حرفه‌ای شوید! شما می‌توانید با استفاده از این برنامه، به طور کامل عکس‌های خود را ادیت کنید. فیلترهای زیبا بر روی تصاویر تنظیم نمایید و میزان نور آن‌ها را تغییر دهید. لازم به توجه هست که این برنامه قابل استفاده بر روی اندروید ۴.۴ و سیستم‌های جدیدتر است. در صورت وجود مشکل با برنامه، سیستم دستگاه اندرویدی خود را به‌روز کنید. از ابزار پیشرفته و حرفه‌ای این برنامه بهره بگیرید و عکس‌های خود را زیباتر کنید.

مطلب پیشنهادی : انیمیشن های پرده سبز اینستاگرام

بهترین برنامه ها برای ویرایش عکس و فیلم

ویژگی‌ها:

– امکان تنظیم فیلترهای مختلف

– دارای بخش‌هایی نظیر برش، تغییر میزان نور، شفافیت، رنگ و…

– امکان ذخیره و اشتراک‌گذاری تصاویر در شبکه‌های اجتماعی

بهترین برنامه ها برای ویرایش عکس و فیلم

اپلیکیشن story art استوری آرت

با ابزارهای مختلف ویرایش تصویر و قالب‌ها و افکت‌های متنوع،‌ برای اینستاگرام استوری‌های هنری و جذاب طراحی کنید و صفحه‌ی اینستاگرام متفاوتی داشته باشید.

امکانات برنامه‌ی استوری آرت :

· ویرایش و طراحی استوری اینستا با ابزارهای مختلف و فیلترهای حرفه‌ای

· بیش از ۲۰۰۰ قالب مختلف برای استوری اینستاگرام

· افکت‌های مختلف تصویر

· طرح‌ها و قالب‌های مختلف برای نوشتن متن

· قالب انیمیشن برای استوری

· بیش از ۱۲۰ طرح برای کاور هایلایت استوری

· رنگ‌های مختلف پس‌زمینه

· ساخت و ویرایش تصویر با اندازه‌ی مناسب برای استوری اینستاگرام

بهترین برنامه ها برای ویرایش عکس و فیلم

اپلیکیشن inshot اینشات

اینشات یا inshot یک اپلیکیشن موبایل می باشد که قابلیت نصب هم  بر روی گوشی های موبایل آیفون و  هم اندروید را دارد شما و می توانید از این اپلیکیشن (inshot) برای ادیت های حرفه ای فیلم و عکس استفاده کنید. اپلیکیشن اینشات به نظر من رابط کاربری خلاقانه و بسیار دلنشینی داره. و شما به سادگی میتونید نحوه کار با این اپلیکیشن رو یاد بگیرید. برنامه اینشات دو نسخه دارد یکی نسخه معمولی و رایگان و دیگری نسخه پرو برنامه اینشات که پولی هست ( بعد از تهیه آموزش ما نسخه پرو  و کامل را به شما میدهیم ) در نسخه معمولی اینشات شما به اکثر بخش ها دسترسی ندارید اما با داشتن نسخه پرو اپلیکیشن اینشات به تمام قسمت ها و ابزار های این اپلیکیشن دسترسی خواهید داشت. این را به خاطر داشته باشید که چه در حال استفاده تجاری و چه شخصی از برنامه اینشات هستید.نیاز دارید که طریقه کار با آن را به صورت کامل و جامع بیاموزید. هر کاری و هر نوع ادیتی و هر محتوایی که بخواهید میتوانید با یادگیری کامل این اپلیکیشن  (inshot)  به دست آورید.

بهترین برنامه ها برای ویرایش عکس و فیلم

برخی از قابلیت های برنامه اینشات (inshot) :

کات و برش عکس و ویدیو + ادغام و تقسیم ویدیو + افزودن فیلتر به عکس و ویدیو + گذاشتن افکت روی عکس و ویدیو + افزودن متن و استیکر دلخواه به ویدیو و عکس + ساخت کلاژ یا مجموعه عکس + طراحی کاور پست و استوری + ساخت لوگوموشن_تیزر تبلیغاتی_بنر تبلیغاتی_کاور هایلایت_کارت ویزیت + گذاشت موسیقی روی کلیپ + ساخت تایم لاین حرفه ای + تغییر بکگراند عکس و ویدیو + برعکس کردن ویدیو + تغییر ابعاد عکس و فیلم + کم وزیاد کردن سرعت پخش ویدیو و … هزاران قابلیت دیگر …

بهترین برنامه ها برای ویرایش عکس و فیلم

اپلیکیشن picsart پیکسارت

picsart یا پیکس آرت یک اپلیکیشن موبایل می باشد که قابلیت نصب هم  بر روی گوشی های موبایل آیفون و  هم اندروید را دارد شما و می توانید از این اپلیکیشن (پیکسارت) برای ادیت های حرفه ای فیلم و عکس استفاده کنید. اپلیکیشن پیکس آرت به نظر من رابط کاربری خلاقانه و بسیار دلنشینی داره. و شما به سادگی میتونید نحوه کار با این اپلیکیشن رو یاد بگیرید. برنامه پیکسارت دو نسخه دارد یکی نسخه معمولی و رایگان و دیگری نسخه پرو برنامه پیکس آرت که پولی هست ( بعد از تهیه آموزش ما نسخه پرو  و کامل را به شما میدهیم ) در نسخه معمولی picsart شما به اکثر بخش ها دسترسی ندارید اما با داشتن نسخه پرو اپلیکیشن پیکس ارت به تمام قسمت ها و ابزار های این اپلیکیشن دسترسی خواهید داشت. این را به خاطر داشته باشید که چه در حال استفاده تجاری و چه شخصی از برنامه پیکس ارت هستید.نیاز دارید که طریقه کار با آن را به صورت کامل و جامع بیاموزید. هر کاری و هر نوع ادیتی و هر محتوایی که بخواهید میتوانید با یادگیری کامل این اپلیکیشن  (پیکس آرت )  به دست آورید.

پیشنهاد مطالعه : کد های مخفی در اندروید

بهترین برنامه ها برای ویرایش عکس و فیلم

برخی از قابلیت های برنامه پیکسارت (picsart) : 

طراحی، کلاژ و رنگ پس‌زمینه + اعمال افکت، ویرایش و روتوش + ترکیب کردن عکس ها + برش و کلاژ عکس + وجود استیکرهای متنوع+وجود افکت های گوناگون برای ویرایش عکس + تغییر اندازه Resize تصاویر + حذف بک گراند عکس + برش عکس ها به صورت اشکال هندسی + کشیدن نقاشی با پیکس آرت + ایجاد زاویه در تصاویر + همانند سازی یا همان کلون عکس ها + افزودن متن به تصاویر + تغییر پس زمینه ی عکس +  ویرایش تصاویر و ایجاد افکت های گوناگون + قرار دادن استیکر بر روی تصاویر + محو کردن قسمت های گوناگون تصاویر +  حذف پس‌زمینه سبز + ساخت کلاژ یا مجموعه عکس + طراحی کاور پست واستوری + تغییر رنگ های مختلف عکس با ابزار منحنی + خلق اسلاید شو +  حذف عناصر تصاویر و اشیا ناخواسته و … هزاران قابلیت دیگه که همه و همه در این آموزش به طور کامل توضیح داده شده اند.

بهترین برنامه ها برای ویرایش عکس و فیلم

اپلیکیشن kinemaster کاین مستر

اپلیکیشن کاین مستر(KineMaster) با ایجاد بستری مناسب برای کاربران خود این امکان را به آنها میدهد که از انواع ابزار ویرایش ویدئو استفاده کرده و مانور ویژه‌ای روی کلیپ‌های خود بدهند. به‌نوعی باید بگوییم که استفاده از این اپلیکیشن تنها به شما و خلاقیتتان بستگی دارد، زیرا هر آنچه شما برای تولید محتوا به آن نیاز داشته باشید بدون هیچ گونه محدودیتی در اختیارتان قرار داده شده است. در کاین مستر به صدها افکت و فیلتر مختلف دسترسی دارید که هرکدامشان به نوعی به ویدیو های شما جذابیت خاصی داده و آنها را تحت تاثیر خود قرار می‌دهند. در واقع برنامه های خیلی زیادی برای ادیت عکس و فیلم وجود دارد اما کاین مستر یکی از بهترین این برنامه ها است چرا که به شما این امکان را میدهد که ویدیو های خود را به بهترین و جذاب ترین روش ادیت کرده و از این طریق توجه مخاطبان اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی که به دنبال محتواهای ویدیویی هستند را جلب کنید.

هک اینستاگرام با آیدی _ کلیک کنید

بهترین برنامه ها برای ویرایش عکس و فیلم

برخی از قابلیت ها و ویژگی های اپلیکیشن کاین مستر (kinemaster) : 

قابلیت قرار دادن متن بر روی ویدیوها با امکان تغییر سایز و فونت نوشته‌ها
قابلیت اضافه کردن جلوه‌های بصری و سه بعدی به فایل‌های تصویری
قابلیت ذخیره سازی ویدیوهای ساخته شده با کیفیت Full HD
پشتیبانی از تمام فرمت‌های عکس و ویدیو
قابلیت ذخیره سازی پروژه‌ها با امکان ویرایش آن‌ها
وجود ده‌ها تم مختلف و زیبا در دسته‌بندی‌های متفاوت
قابلیت ویرایش رنگ، تنظیم اشباع، حجم و … ویدیوها
مجموعه‌ای از ابزار متنوع برای ایجاد برش، و یا ادغام فایل‌های ویدئویی با یکدیگر
لایه های چندگانه از ویدئوها , تصاویر , برچسب ها , جلوه های ویژه و متن
ترکیب حالت های مختلف برای ایجاد جلوه های بصری زیبا
امکان افزودن موسیقی و جلوه های صوتی به ویدئوها
ترکیب کلیپ‌های ویدئو، تصاویر، استیکر ها و افکت‌ها با یکدیگر و ساخت کلیپی جذاب و سرگرم‌کننده
ابزارهای ویرایش حرفه ای برای ترکیب کردن و برش فیلم ها
امکان افزودن متن موردنظر به ویدئو با رنگ و فونت دلخواه
امکان دریافت خروجی و ذخیره ویدئوها در کیفیت های گوناگون
به اشتراک گذاری ویدئوها در رسانه های اینستاگرام , فیسبوک , توییتر و …
بیش از ۲ هزار افکت انتقال برای ساخت اسلایدشو هایی فوق‌العاده
جلوه‌های بصری شگفت‌انگیز و خارق‌العاده نظیر کاهش و یا افزایش سرعت پخش ویدئوها

بهترین برنامه ها برای ویرایش عکس و فیلم

اپلیکیشن متن نگار

برنامه متن نگار یک اپلیکیشن اندرویدی است که ابزارهای متعددی به منظور ساخت عکس نوشته در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. کاربران برنامه مذکور می‌توانند از تصاویر موجود در گالری خود جهت ساخت عکس نوشته استفاده کنند و یا با مراجعه به بخش گالری آنلاین به تصاویر این برنامه دسترسی داشته باشند.بعد از نصب و راه اندازی برنامه به صفحه اصلی آن وارد می‌شوید. در قسمت بالای صفحه اسلایدشوی اخبار و چالش‌ها قرار گرفته است که کاربران را از اخبار به روز برنامه آگاه می‌سازد. کارکردن در محیط جذاب برنامه متن نگار بسیار ساده و آسان است و کاربران در آن احساس سردرگمی نخواهند داشت. این برنامه که از دو زبان فارسی و عربی پشتیبانی می‌کند، دارای بخش‌های مختلف و متنوعی است که کار با برنامه را جذاب تر ساخته است.

بهترین برنامه ها برای ویرایش عکس و فیلم

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه matn negar اندروید :

۱- امکان اضافه کردن بی نهایت متن بر روی تصاویر

۲- ویرایش همزمان متن های افزوده شده بر روی عکس ها

۳- دسترسی به بیش از ۲۵۰ فونت فارسی و انگلیسی

۴- گالری آنلاین تصاویر

۵- امکان انتخاب تصاویر از گالری دیوایس

۶- چرخش متون و افزودن سایه برای جذابیت هر چه بیشتر متن ها

۷- جابجایی متن ها تنها با حرکت انگشت

۸- امکان معکوس کردن متن ها

۹- پالت رنگ گسترده با امکان تغییر متون به هر رنگی

۱۰- قرار دادن واتر مارک خود بر روی عکس نوشته ها

بهترین برنامه ها برای ویرایش عکس و فیلم

اپلیکیشن پیکسل لب pixellab

ادیت عکس و ایجاد تغییر روی تصویرهای مختلف، چیزی است که همیشه به کارتان می‌آید‌. بسیاری از اوقات اتفاق می‌افتد که نیاز فوری به ایجاد تغییرات روی یک عکس پیدا می‌کنید. اما فکر کردن به استفاده از برنامه فتوشاپ با انواع سختی‌ها و پیچیدگی‌هایش، شما را از انجام آن منصرف می‌کند. مشکل اینجاست که بسیاری از افراد فکر می‌کنند تنها راه و شاید بهترین راه انجام ادیت عکس، استفاده از برنامه فتوشاپ است. اما در حقیقت برنامه های کاربردی،عالی و ساده تری وجود دارد که روی انواع گوشی های اندروید وایفون نصب میشود. یکی از برنامه های محبوب در حوزه ادیت و ویرایش عکس(ادیت و ویرایش عکس با برنامه پیکسل لب)،برنامه ی پیکسل لب pixellab است.با نصب نرم افزار پیکسل لب میتوانید ادیت عکس روی گوشی هوشمند خود را انجام دهید. مثل طراحی کاور پست و استوری با پیکسل لب-ساخت بنر تبلیغاتی با برنامه پیکسل لب-طراحی کارت ویزیت و لوگو با اپلیکشن pixellab-طراحی لوگوی سه بعدی با اپلیکیشن پیکسل لب-طراحی کاور هایلایت با پیکسل لب

بهترین برنامه ها برای ویرایش عکس و فیلم

شما با استفاده از اپلیکیشن پیکسل لب میتوانید کاور پست و استوری های خفنی طراحی کنید یا با پیکسل لب کادر متن برای کاور پست هاتون بسازید. با اپلیکیشن پیکسل لب اضافه کردن متن سه بعدی،متن شیک،اشکال و استیکرها و حتی نقاشی روی تصاویر هیچگاه آسان تر از این نبوده است. به وسیله پیکسل لب و با اعمال تنظیمات گسترده روی سایز متون،نوع فونت ها و همچنین دسترسی به استیکر ها،برچسب ها و بک گراند های متنوع ،به راحتی تغییرات مد نظر خود را روی تصاویر خود اعمال کنید. عکس نوشته ها یکی از محبوب ترین نوع تصاویری هستند که روزانه میلیون ها کاربر در شبکه های اجتماعی اقدام به انتشار آنان میکنند.ساخت عکس نوشته با پیکسل لب یکی دیگر از ویژگی های برنامه پیکسل لب است.پیکسل لب یک اپلیکیشن کامل و با امکانات گسترده برای افزودن متن بر روی تصاویر مخصوص اندروید میباشد.این نرم افزار شامل تنظیمات خاص و جذابی است که استفاده از آنها تنها به سلیقه و توانایی شما بستگی دارد. پیکسل لب در تمام نسخه های اندروید(۲.۳+) و تمام اندازه های صفحه کار میکند. در اپلیکیشن پیکسل لب pixellab بیش از ۶۰ گزینه گرافیکی منحصر به فرد سفارشی در لیست امکانات به چشم میخورد که بهتر است استفاده از آنها را هرگز فراموش نکنید.

بهترین برنامه ها برای ویرایش عکس و فیلم

اپلیکشن vivavideo

VivaVideo یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های ساخت و ادیت ویدیو است که به شما اجازه می دهد تا ویدیو مورد نظر خود را به راحتی تبدیل به یک ویدیو حرفه ای کنید. شما با استفاده از دوربین می توانید ویدیو را ضبط کرده و تنها با کشیدن دست به سمت چپ یا راست فیلترهای مختلف را بر روی ویدیو خود مشاهده کنید. همچنین می توانید سرعت و اندازه ویدیو خود را در این بخش مشخص کنید. البته می توانید ویدیو مورد نظر خود را از حافظه دستگاه به برنامه اضافه کنید و لازم نیست حتما با استفاده از دوربین ویوا ویدیو این کار را انجام دهید. البته در این حالت فیلتر هایی که می توانید برای ویدیو ها استفاده کنید متفاوت خواهند بود. شما همچنین می‌توانید یک فیلتر را به صورت همزمان برای چند ویدیو استفاده کنید تا لازم نباشد هر ویدیو را جداگانه ادیت کنید. همین امروز این اپلیکیشن را به صورت رایگان با لینک مستقیم از مایکت دانلود و نصب کنید.  همچنین اگر از طرفداران تیک تاک هستید، این اپلیکیشن تمام نیازهای شما در زمینه ساخت و ادیت ویدیو را برطرف می‌کند. فیلترها، موسیقی‌های پرطرفدار و البته ابزار ویرایش تقریبا با تمام ویژگی های مورد نیاز تیک تاک هماهنگ هستند که کار شما را بسیار راحت می‌کند. ‏شما قبل از ضبط ویدیو خود می توانید از میان انبوه فیلترهای این برنامه یکی را انتخاب کرده و یا ایموجی های مختلف را روی تصویر خود قرار دهید. یکی از قابلیت های این بخش، Music Lens است که به شما این امکان را می دهد تا قبل از شروع به ضبط موسیقی خود را انتخاب کنید و بر روی ویدیو بگذارید تا تقریبا تبدیل به یک موزیک ویدیو کامل شود.
بهترین برنامه ها برای ویرایش عکس و فیلم
ویژگی های این برنامه:
‏• امکان ضبط و ویرایش ویدیو
‏• قابلیت ساخت موزیک ویدیو
‏• قالب های (Templates) متنوع برای عکس و ویدیو
‏• امکان اضافه کردن ایموجی و استیکر به ویدیوها
‏• امکان ساخت اسلایدشو (Slideshow) از عکس ها و ویدیوها
‏• قابلیت اضافه کردن صدای خود (Voiceover) به ویدیو
‏• امکان به اشتراک گذاری ویدیو و عکس در شبکه های اجتماعی
‏• امکان اضافه کردن متن به عکس و ویدیو
‏• دوربین با کیفیت برای فیلمبرداری
‏• ساخت موزیک ویدیو برای تیک تاک

بهترین برنامه ها برای ویرایش عکس و فیلم

اپلیکیشن canva کانوا

استوری اینستاگرام طراحی کنید، لوگو و ویدیو کلاژ بسازید و صفحات خود را در شبکه‌های اجتماعی متحول کنید! با برنامه Canva برای اینستاگرام، فیسبوک، پینترست، توییتر و … پوسترهای منحصر به فرد طراحی کنید و لوگو مخصوص خودتان را داشته باشید! با دانلود نرم افزار طراحی لوگو کانوا (Canva) انواع کارت ویزیت، بنر تبلیغاتی، لوگو کسب و کار، استوری اینستاگرام،‌ ویدیوهای خانوادگی و تبلیغاتی، آلبوم عکس و … بسازید. با Canva نیازی به متخصص بودن نیست! هرکسی می‌تواند با کانوا کار کند!

بهترین برنامه ها برای ویرایش عکس و فیلم

امکانات برنامه طراحی لوگو و بنر Canva (کانوا)

• طراحی هایلایت اینستاگرام

• طراحی استوری و پست اینستاگرام

• ساخت پست و کاور فیسبوک

• طراحی ویدیو و بنر توییتر،‌ پینترست و یوتیوب

• طراحی انواع لوگو، کارت ویزیت، کلاژ و …

• ساخت آلبوم عکس عروسی، تولد، مهمانی‌های خانوادگی،‌ نوزاد و …

• ادیت عکس

• طراحی متن‌های انگیزشی و اضافه کردن به تصاویر

• ادیت فیلم و ویدیو اینستاگرام

• فیلتر عکس اینستاگرام

روش کار با برنامه Canva – کانوا

• از طراحی‌های آماده‌ی برنامه استفاده کنید.

• یکی از ۶ هزار قالب رایگان کانوا را انتخاب کنید.

• از گالری گوشی خود، تصاویر دلخواهتان را آپلود کنید.

• به تصاویرتان متن و طرح‌های گرافیکی در رنگ‌ها و شکل‌های مختلف اضافه کنید! (بیش از ۵۰۰ انتخاب دارید!)

• رنگ و نو و فیلتر عکس را تغییر دهید و به آن افکت‌های مختلف اضافه کنید.

 

 

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

درباره‌ی حسین موسوی

همچنین ببینید

آموزش حذف بک گراند عکس با اینشات

آموزش حذف بک گراند عکس با اینشات

حذف بکگراند عکس ها با برنامه اینشات یکی از دغدغه های جدید افرادی هست که …

آموزش و روش کار با کاین مستر kine master صفر تا صد + کامل و حرفه ای

آموزش و روش کار با کاین مستر kine master صفر تا صد + کامل و حرفه ای

آموزش صفر تا صد کاین مستر(kinemaster) ساخت و ویرایش ویدیو با کاین مستر   آموزش …

ویدیو های خام محرم برای ادیت

رفع مشکلات استفاده از اینشات پرو

در این مقاله از سایت اینستا جوکار قصد داریم به نحوه رفع مشکل نصب نشدن …

آموزش اضافه کردن فونت به پیکسارت و اینشات

آموزش اضافه کردن فونت به پیکسارت و اینشات چگونه به پیکسارت فونت اضافه کنیم؟  نحوه …

آموزش بالا بردن کیفیت ویدیو ها با برنامه اینشات

آموزش بالا بردن کیفیت ویدیو با برنامه اینشات

بالا بردن کیفیت ویدیو ها با برنامه اینشات یکی از دغدغه های جدید افرادی هست …

دیدگاهتان را بنویسید

پشتیبانی