با این راهکار وای فای خود را ایمن کنید

با این راهکار وای فای خود را ایمن کنید

راهکار جدید مایکروسافت برای ایمن کردن وای‌فای : مایکروسافت یک ویژگی جدید با عنوان “محافظت از شبکه تلفن همراه” معرفی کرده است که قابلیت‌های تشخیص تهدید پلتفرم و محافظت در برابر تهدیدات مرتبط با وای‌فای را گسترش می‌دهد.

به گزارش سایت طلا، مایکروسافت یک ویژگی جدید با عنوان “محافظت از شبکه تلفن همراه” معرفی کرده است که قابلیت‌های تشخیص تهدید پلتفرم و محافظت در برابر تهدیدات مرتبط با وای‌فای را گسترش می‌دهد.

مایکروسافت یک ویژگی جدید با عنوان “محافظت از شبکه تلفن همراه” را در Defender for Endpoint ‪‪(MDE) اضافه کرده است. این ویژگی قابلیت‌های تشخیص تهدید پلتفرم را به سیستم‌های عامل iOS و اندروید گسترش می‌دهد.

شبکه‌های سازمانی به‌طور فزاینده‌ای از دستگاه‌های تلفن همراه از طریق اتصال بی‌سیم استقبال می‌کنند. این گوشی‌های هوشمند و دستگاه‌های قابل حمل می‌توانند تهدید امنیتی مهمی باشند. محل‌های کار ترکیبی به‌طور مداوم در معرض تهدید یک حمله سایبری قرار دارند. تهدیدها می‌توانند از طریق شبکه‌های وای‌فای که اغلب خود آسیب‌پذیر هستند، وارد شوند. حفاظت از شبکه تلفن همراه همچنین تلاش خواهد کرد تا از شبکه‌های شرکتی در برابر حملات مخربی که از دستگاه‌های در معرض خطر نشات می‌گیرند محافظت کند.

مایکروسافت ادعا کرد که شبکه‌ها پیچیده‌تر شده‌اند و در صورت عدم مراقبت، فرصت‌هایی برای فعالیت‌های مجرمانه فراهم می‌شود. این شرکت گزارش داد: «برای مبارزه با این موضوع، مایکروسافت یک ویژگی محافظت از شبکه تلفن همراه را در Defender for Endpoint ارائه می‌کند که به سازمان‌ها کمک می‌کند تا نقاط ضعف نقطه پایانی را با کمک اطلاعات قوی شناسایی، ارزیابی و اصلاح کنند. کاربران اکنون می‌توانند با Microsoft Defender for Endpoint از این ویژگی جدید در هر دو پلتفرم اندروید و iOS بهره‌مند شوند.

با این راهکار وای فای خود را ایمن کنید

مرکز مدیریت Microsoft Endpoint Manager دستورالعمل‌هایی در مورد تنظیم حفاظت شبکه برای دستگاه‌های اندروید و iOS دارد. اکثر حفاظت‌های موجود در این پلتفرم معمولا به‌طور پیش‌فرض در اکثر دستگاه‌های تلفن همراه فعال می‌شوند. ویژگی‌هایی محافظتی که برای شبکه تلفن همراه ارائه می‌دهد، بدین ترتیب است: محافظت در برابر تهدیدات مرتبط با وای‌فای و سخت‌افزارهایی که سعی می‌کنند به شبکه سرک بکشند. اعلان‌های هنگام شناسایی یک تهدید مرتبط با وای‌فای. یک تجربه هدایت‌شده درون‌برنامه برای اتصال به شبکه‌های امن. گزینه‌های اصلاح برای تغییر شبکه‌ها وقتی شبکه‌ای «ناامن» یا مشکوک تشخیص داده شود. یک هشدار با اولویت متوسط در هنگام شناسایی یک شبکه مشکوک و یک هشدار اطلاعاتی هنگام شناسایی یک شبکه ناامن.

مطالب پیشنهادی :

ویژگی ادمین حرفه ای اینستاگرام + انواع ادمین

ایده و ترفند های بلاگری بدون چهره

روش های افزایش بازدید استوری اینستاگرام

MDE برای ذخیره‌سازی و اعلان در دستگاه‌های iOS به مجوزهای نصب نیاز دارد. کاربران گوشی‌های هوشمند اندرویدی باید مجوزهای موقعیت مکانی را اعطا کنند تا به MDE اجازه داده شود شبکه‌های آنها را نظارت کند و آنها را از هرگونه تهدید مطلع کند. مایکروسافت هشدار داده است که MDE فقط می‌تواند محافظت محدودی در برابر تهدیدات شبکه ارائه دهد. علاوه بر این، این پلتفرم تنها در صورتی می‌تواند از کاربران در برابر گواهی‌های جعلی محافظت کند که کاربر از دادن مجوزهای مکان خودداری کند.

مایکروسافت به تدریج در حال افزایش دامنه پلتفرم Defender است. ماه گذشته این شرکت تأیید کرد که هر کسی که اشتراک مایکروسافت ۳۶۵ را داشته باشد به Microsoft Defender دسترسی خواهد داشت. علاوه بر این، این پلتفرم اکنون اجازه می‌دهد حتی دستگاه‌های ویندوزی مدیریت نشده اما در معرض خطر را ایزوله کنید.

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

درباره‌ی حسین موسوی

همچنین ببینید

حکم رابطه زناشویی و بچه دار شدن در ماه محرم

حکم رابطه زناشویی و بچه دار شدن در ماه محرم

آیا رابطه جنسی در ماه محرم اشکال دارد؟ اگر همسر خیلی به انجام آمیزش جنسی …

روش های جلوگیری از ابتلا به کرونا + حتما ببین

روش های جلوگیری از ابتلا به کرونا + داروی جلوگیری

به نظر می رسد اثر محافظتی رژیم غذایی در برابر کووید برای کسانی که در …

آدامس جویدن چه فوایدی دارد ؟

آدامس جویدن چه فوایدی دارد ؟

فواید آدامس جویدن برای سلامتی فواید جویدن آدامس تنها در دهان شما متوقف نمی شود …

با دلایل ریزش مو آشنا شوید

با دلایل ریزش مو آشنا شوید

رژیم غذایی با چربی بالا یا چاقی ژنتیکی می تواند باعث ریزش یا نازک شدن …

نکات ایمنی در هنگام استفاده از چادرهای مسافرتی

نکات ایمنی در هنگام استفاده از چادرهای مسافرتی

تعطیلات فرصت با ارزشی برای مسافرت های خانوادگی است، هر ساله در تعطیلات نوروزی و …

دیدگاهتان را بنویسید

پشتیبانی