اشتباهات استوری اینستاگرام

با یه آموزش دیگه از مجموعه آموزش های اینستاگرام، سایت اینستا جوکار در خدمت شما هستیم. در این مقاله به چند مورد از اشتباهاتی که خیلی از پیج ها در استوری انجام میدن میپردازیم، پس حتما این مقاله رو تا آخر مطالعه کنید.

اشتباهات استوری اینستاگرام

اشتباهات استوری اینستاگرام

اولین اشتباهی که خیلی از پیج های اینستاگرام دیدم دارن انجام میدن اینه که میان و تمام استوری های روزشون را داخل یک ساعت به اشتراک میزارن و دیگه استوری نمیزان تا فردا همون موقع!!! این کار کاملا اشتباهه و ضرر بزرگی به بازدید استوری شما میزنه، به جای این کار استوری هاتون رو تقسیم کنید بین کل روز و به اشتراک بزارید اما سعی کنید بیشتر استوری هاتون ساعت ۸ شب به بعد بزارید چون بازخورد و بازدید خوبی داره.

حل مشکل قلم استوری اینستاگرام_کلیک کنید

یکی دیگه از اشتباهات استوری اینستاگرام، اینه که استیکر های تعامای کوئسشن باکس، کوییز و… رو در جای خوبی قرار نمیدین، سعی کنید استیکر تعاملی رو در یک سوم پایینی و تقریبا نزدیک به وسط قرار بدید که راحت در دسترس مخاطب باشه و بتونه با اون تعامل برقرار کنه!!

اشتباه استوری بعدی اینه که بعضی از پیج های از متن های خیلی طولانی داخل استوری استفاده میکنند که این باعث میشه حوصله مخاطب سر بره و استوری رو نبینه و سریع ازش رد بشه که این باعث پایین اومدن تعامل استوری و در نهایت کاهش شدید بازدید استوری میشه، به جای اینکار متن رو به چند استوری تقسیم کنید و در زمان های مختلف به اشتراک بزارید.

مهم ترین اشتباه استوری اینستاگرام که خیلی از پیج ها هم از اون بی خبرن اینه که تو استوری های ویدیوی از متن استفاده نمیکنند، زمانی که یک استوری ویدیویی به اشتراک میزارید یک متن خیلی کوتاه در کنارش بنویسید که مخاطب بفهمه اون ویدیو در مورد چیه و تا آخر اونو ببینه!!!

چگونه از اینستاگرام درآمد کسب کنیم

مورد بعدی اشتباه استوری اینه که پست ها رو بدون متن استوری میکنید، وقتی پست جدیدی منتشر میکنید و اونو در استوری به اشتراک میزارید در کنارش چند خط بنویسید که دیدن این پست چه سودی داره که مخاطب وادار به دیدن اون پست بشه و تعامل استوری و پستتون بالا بره!!

اشتباهی که ۹۰ درصد پیج های اینستاگرام در استوری انجام میدن اینه که  هر روز استوری های تکراری میزارن و مخاطب قبل اینکه استوریشون رو ببینه میتونه حدس بزنه که داخل اون استوری چی هست!! در استوری گذاشتن تکراری نباشید، قابل پیش بینی نباشید!!

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

درباره‌ی حسین موسوی

همچنین ببینید

مشکل اینستاگرام we suspended your account on تعلیق شدن پیج

مشکل اینستاگرام we suspended your account on  رفع مشکل ما حساب شما را تعلیق کردیم …

دانلود و ذخیره ریلز های اینستاگرام بدون برنامه و سایت

دانلود و ذخیره ریلز های اینستاگرام بدون برنامه و سایت

شما برای اینکه بتوانید ویدیو های ریلز اینستاگرام را دانلود و در گالری گوشی اندروید …

حذف یک عکس و اسلاید از پست چند اسلایدی

حذف یک عکس و اسلاید از پست چند اسلایدی

حذف یک اسلاید از پست های چند اسلایدی در  اینستاگرام ، دغدغه ی بسیاری از …

خطرات امنیتی ربات های اینستاگرام

خطرات امنیتی ربات های اینستاگرام

آیا برای افزایش تعداد فالوورها باید از ربات اینستاگرام استفاده کنیم؟ افزایش تعداد فالوورهای واقعی …

آموزش حذف بک گراند عکس با اینشات

نحوه کار با اینشات:ساخت ویدیو با جزئیات کامل

ما همیشه گوشی‌هایمان را به همراه داریم و توسط آن‌ها تمام وقایع را زیر نور …

دیدگاهتان را بنویسید

پشتیبانی