آموزش تصویری گذاشتن لوکیشن در بیو اینستاگرام

آموزش تصویری گذاشتن لوکیشن در بیو اینستاگرام

یکی از امکانات اینستاگرام گذاشتن لوکیشن در قسمت بیوگرافی است

چگونه می توانید لوکیشن خود را بیو اینستاگرام ایجاد کنید؟

یکی از ویژگی هایی که در صفحه کاربری کاربران اینستاگرام وجود دارد، بیو کاربران است. بیو، مخفف بیوگرافی است و در آن، کاربران می توانند درباره زندگی و یا برخی از ویژگی های خود بنویسند. یکی از چیزهایی که برخی از کاربران در بیو خود می گذارند، لوکیشن است. در ادامه، به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید در بیو اینستاگرام خود، لوکیشن بگذارید.

بیو اینستاگرام و بخش های مختلف آن

بیو اینستاگرام، در زیر نام کاربری شما قرار دارد. بیو اینستاگرام شامل بخش های مختلفی می شود که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

 

how show location instagram 02 - اموزش تصویری گذاشتن لوکیشن در بیو اینستاگرام

بیو قسمتی است که در آن میتوانید تعداد فالورها و عکس پروفایل را مشاهده کنید

تعداد فالوورها

تعداد فالوور ها، یکی از اطلاعاتی است که در بیو کاربران وجود دارد و نشان می دهد چند نفر، در حال دنبال کردن آن کاربر هستند. تعداد فالوور، عامل تعیین کننده ای در میزان شهرت یک کاربر است.

تعداد پست ها

تعداد تمام پست هایی که در صفحه اینستاگرام خود می گذارید، در این بخش از بیو اینستاگرام مشخص می شود.

تعداد دنبال شوندگان

یکی از مواردی که می توانید در بیو اینستاگرام کاربران مشاهده کنید، تعداد افرادی است که آن کاربر دنبال می کند.

 

نام اکانت اینستاگرام

نام اکانت یا user nameیکی دیگر از اطلاعاتی است که در بیو اینستاگرام وجود دارد. نام اکانت، جدا از نام کاربری است و می توان بدون اینکه نام کاربری را تغییر داد، نام اکانت را عوض کرد.

 

عکس پروفایل

یکی دیگر از مواردی که در بیو اینستاگرام مشخص است، عکس پروفایل است که می تواند توسط کاربر گذاشته شود. البته برخی از کاربران ممکن است عکسی در پروفایل خود نداشته باشند.

به طور کلی، عکس پروفایل در بیو اینستاگرام، اولین چیزی است که توسط مخاطب بررسی می شود و می تواند برای جذب فالوور، بسیار تعیین کننده باشد.

 

Category label

افرادی که به طور تخصصی و حرفه ای در اینستاگرام فعالیت می کنند، نیاز دارند که نوع فعالیت خود را در این بخش انتخاب کنند. نام نوع این فعالیت، در بیو پیج مشخص خواهد شد.

 

متن بیو

کاربران اینستاگرام، در صورت تمایل می توانند که در بخش بیو صفحه خود، متنی را وارد نمایند. وارد کردن متن در بیو اینستاگرام، محدودیت هایی نیز دارد و نمی تواند بسیار طولانی باشد.

 

بخش Story Highlights

کاربران می توانند در این بخش از بیو اینستاگرام، استوری های برگزیده خود را بارگذاری کنند تا کاربران بتوانند به آنها دسترسی داشته باشند.

گذاشتن استوری در اینستاگرام، با محدودیت همراه است و پس از ۲۴ ساعت از بین می رود. اما با وارد کردن استوری ها به بخش استوری های برگزیده بیو، می توانید آنها را برای طولانی مدت برای کاربران اینستاگرام قابل دسترسی کنید.

 

چگونه در بیو اینستاگرام لوکیشن بگذاریم؟

 

how show location instagram 03 - اموزش تصویری گذاشتن لوکیشن در بیو اینستاگرام

برای گذاشتن لوکیشن در بیو اینستاگرام باید پیج در حالت بیزینسی باشد

 

این که چگونه می توانید در بیو اینستاگرام خود لوکیشن بگذارید، مبحث بسیار پیچیده ای نیست، اما در برخی مواقع ممکن است با موانعی برای انجام این کار روبرو شوید.

به خاطر دلایل امنیتی، اینستاگرام به تمام کاربران خود اجازه ثبت لوکیشن خود در بیو خودشان را نمی دهد. البته این امر می تواند از لحاظی منطقی باشد. برای جلوگیری از صورت گرفتن مصادیق مجرمانه، دلایل امنیتی و… کاربران اینستاگرامی محدودیت هایی برای ثبت لوکیشن خود دارند.

 

البته با انجام روش هایی می توانید که لوکیشن خود را به راحتی در بیو اکانت اینستاگرام خود بگذارید.

افرادی که در شبکه اجتماعی اینستاگرام، دارای اکانت شخصی هستند، بنابر قانون هایی که در این زمینه وجود دارند، نمی توانند که لوکیشن خود را در بخش بیو مشخص کنند. اما اکانت هایی که شخصی نیستند، و در قالب اکانت های بیزینسی و تجارتی فعالیت می کنند، می توانند در بیو صفحه اینستاگرام خود، لوکیشن خود را نیز وارد کنند.

 

در نتیجه می توانید با تغییر اکانت خود از اکانت شخصی به اکانت بیزینسی، در بیو اینستاگرام خود لوکیشن بگذارید. برای گذاشتن لوکیشن در بیو اینستاگرام از این روش، مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

بیشتر بخوانید :   آموزش برگرداندن اکانت هک شده اینستاگرام

• برنامه اینستاگرام را باز کنید و به اکانت خود بروید.

 

• سپس، گزینه Edit Profile را انتخاب کنید.

 

• در پنجره باز شده، گزینه Switch to Professional Account را انتخاب کنید. این گزینه برای تغییر دادن اکانت شما از اکانت شخصی، به یک اکانت حرفه ای و تخصصی است.

 

how show location instagram 04 - اموزش تصویری گذاشتن لوکیشن در بیو اینستاگرام

برای بیزینسی کردن وارد قسمت switch to professional acccount شوید

 

• بیزنس مورد نظر خود را انتخاب کنید، و در بخش آن، گزینه Next را انتخاب کنید.

 

• صفحه ای باز می شود که در آن، یک فیلد جهت جستجوی Category وجود دارد. در آن قسمت، نوع Category خود را جستجو و انتخاب کرده، سپس گزینه Next را انتخاب کنید.

 

• یک پیام اخطار برای شما نمایش داده خواهد شد؛ این پیام اخطار جهت تأیید شما نمایش داده می شود که شما تغییر ماهیت اکانت خود از اکانت شخصی به بیزنسی را تأیید کنید. شما باید گزینه OK را انتخاب کنید.

 

• پس از ضربه زدن بر گزینه OK، صفحه ای باز خواهد شد که در آن، شما باید ایمیل، شماره تلفن و آدرس محل کار خود را وارد کنید.

 

• پس از اینکه لوکیشن خود را به طور صحیح وارد کردید، گزینه Next را انتخاب کنید.

 

• سپس با یک پیغام اخطار مواجه خواهید شد، گزینه OK را انتخاب کنید.

 

• بعد از این مرحله، وارد صفحه ای خواهید شد که از شما می خواهد که به اکانت فیس بوک خود کانتکت شوید. در صورتی که اکانت فیس بوک ندارید یا اینکه تمایلی به وارد کردن آن در این بخش ندارید، گزینه Don’t Connect to Facebook Now را انتخاب کنید.

 

در نتیجه انجام مراحل بالا، اکانت شما به یک اکانت بیزنسی تبدیل خواهد شد، و در قسمت بیو آن، می توانید لوکیشنی را که در مراحل بالا وارد کردید را مشاهده کنید. در صورتی که خواستید لوکیشن بیو خود را تغییر بدهید، می توانید با وارد شدن به گزینه Edit Profile، لوکیشن جدید را وارد کنید.

 

البته ممکن است که بعضی ها بخواهند بدون اینکه اکانت خود را از حالت شخصی خارج کنند، لوکیشن خود را در بیو وارد کنند. با اینکه اینستاگرام چنین آپشنی را برای اکانت های شخصی در نظر نگرفته است، اما می توان به نحوی دیگر، لوکیشن را در بیو اکانت شخصی وارد کرد.

 

how show location instagram 05 - اموزش تصویری گذاشتن لوکیشن در بیو اینستاگرام

برای گذاشتن لوکیشن در بیو اینستاگرام می توانید آن را مستقیم در متن بیو قرار دهید

 

شما نمی توانید به طور مخصوص، لوکیشن خود را در بیو اکانت شخصی مشخص کنید، اما می توانید آن را در غالب متن بیو، در خود بیو اکانت خود قرار دهید.

 

برای اینکه بدون دستکاری اکانت شخصی خود، لوکیشن خود را در قسمت بیو وارد کنید، مراحل زیر را انجام دهید:

• برنامه اینستاگرام خود را باز کنید و وارد اکانت خود بشوید.

• گزینه Edit Profile را انتخاب کنید.

• در بخش Bio، لوکیشن خود را به صورت نوشتار وارد کنید.

 

how show location instagram 06 - اموزش تصویری گذاشتن لوکیشن در بیو اینستاگرام

برای وارد کردن لوکیشن در بیو می توانید از لینک سایت استفاده کنید

 

البته برای این کار می توانید از یک روش دیگر نیز استفاده کنید. این روش می تواند تعداد کارکتر های وارد شده در روش قبلی را کمتر کند، با توجه به اینکه شما نمی توانید بیش از ۱۵۰ کارکتر را در بخش متن بیو وارد کنید، این روش نیز می تواند بسیار کاربردی باشد.

 

شما برای انجام این روش، نیاز دارید که یک سایت لینک ساز پیدا کنید. سایت های لینک ساز، سایت هایی هستند که به جای اطلاعاتی که در آنها وارد می کنید، به شما لینک می دهند. این اطلاعات می تواند در مورد موضوع های گوناگون و حتی لوکیشن باشد.

 

پس از دریافت لینک از سایت هایی که برای شما لینک اطلاعاتی را که وارد کرده اید ساختند، آن را کپی کنید، وارد بخش ادیت پروفایل خود شوید و سپس در بخش متن بیو، این لینک را کپی کنید. البته برای اطلاع کاربران از ماهیت لینک، باید در بخش بیو بنویسید که این لینک، لینک اطلاعات لوکیشن است.

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

درباره‌ی حسین موسوی

همچنین ببینید

مشکل اینستاگرام we suspended your account on تعلیق شدن پیج

مشکل اینستاگرام we suspended your account on  رفع مشکل ما حساب شما را تعلیق کردیم …

دانلود و ذخیره ریلز های اینستاگرام بدون برنامه و سایت

دانلود و ذخیره ریلز های اینستاگرام بدون برنامه و سایت

شما برای اینکه بتوانید ویدیو های ریلز اینستاگرام را دانلود و در گالری گوشی اندروید …

حذف یک عکس و اسلاید از پست چند اسلایدی

حذف یک عکس و اسلاید از پست چند اسلایدی

حذف یک اسلاید از پست های چند اسلایدی در  اینستاگرام ، دغدغه ی بسیاری از …

خطرات امنیتی ربات های اینستاگرام

خطرات امنیتی ربات های اینستاگرام

آیا برای افزایش تعداد فالوورها باید از ربات اینستاگرام استفاده کنیم؟ افزایش تعداد فالوورهای واقعی …

آموزش حذف بک گراند عکس با اینشات

نحوه کار با اینشات:ساخت ویدیو با جزئیات کامل

ما همیشه گوشی‌هایمان را به همراه داریم و توسط آن‌ها تمام وقایع را زیر نور …

دیدگاهتان را بنویسید

پشتیبانی