10 روش دانلود عکس و فیلم از پینترست - تضمینی و رایگان

۱۰ روش دانلود عکس و فیلم از پینترست – تضمینی و رایگان

پینترست به عنوان یکی از شبکه های اجتماعی محبوب سرشار از فیلم،عکس و گیف در تمام زمینه ها است و برای افرادی که در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام پیج کاری دارند بسیار کابردی است.در نگاه اول به برنامه ی پینترست شاید فکر کنید دانلود عکس و فیلم از این برنامه امکان پذیر نیست.درنتیجه قید استفاده از محتوای این برنامه را میزنید اما امروز ما در این مقاله از مجموعه آموزش های پینترست قصد داریم چند روش برای دانلود عکس و فیلم از پینترست را به شما بدهیم تا دیگر از عکس های تکراری استفاده نکنید.

 

دانلود عکس و فیلم از پینترست

 

اگر اپلیکیشن پینترست را روی موبایل اندروید خود دارید میتوانید تصاویر را به صورت مستقیم از برنامه با طی کردن مراحل زیر دانلود کنید.(نکته ی مهم حتما برای استفاده از اپلیکیشن پینترست و کپی لینک باید فی..لتر شکن خود را روشن کنید.)

  • روی عکس مد نظرتان ضربه بزنید تا در یک صفحه ی بزرگتر به شما نشان داده شود.
  • سپس روی سه نقطه ی بالای سمت راست صفحه ضربه بزنید.
  • از بین گزینه ها download image را انتخاب کنید.
  • ممکن است پیامی به شما برای دسترسی به گالری تان نشان داده شود.برای دانلود عکس گزینه ی allow را انتخاب کنید.
  • اکنون عکس در گالری گوشی شما ذخیره شده است.

دانلود عکس و فیلم از پینترست

 

دانلود از پینترست در لب تاب

 

اگر از سایت یا لپ تاپ وارد اپلیکیشن پینترست شده اید نیز کافی است تمام مراحل گفته شده را طی کنید تا عکس برایتان در گالری یا لپ تاپ شما ذخیره شود.

روش دیگر دانلود عکس از پینترست از طریق سایت این است که:

۱.روی عکسی که میخواهید آن را دانلود کنید راست کلیک کنید.
۲.از بین گزینه ها گزینه ی save image as… را انتخاب کنید.
۳.پوشه ای که میخواهید عکس ها در آن ذخیره شود را انتخاب کنید.
۴.یک نام برای عکس انتخابی بنویسید.

دانلود از پینترست در لب تاب


روش دیگر دانلود عکس از پینترست اسکرین شات گرفتن است که روش اسکرین گرفتن در موبایل های مختلف با هم فرق دارد اما معمولا با فشردن همزمان کلید های کاهش صدا و پاور میتوانید شات بگیرید.توجه داشته باشید که وقتی از عکس اسکرین بگیرید کیفیت آن کاهش میابد پس سعی کنید عکس ها را برای داشتن کیفیت بهتر به صورت مستقیم از خود برنامه دانلود کنید.با سایت flydownloader میتوانید خیلی راحت ویدیو های پینترست را دانلود و از آن استفاده کنید.

 

دانلود ویدیو از پینترست

 

۱.برای دانلود فیلم ها در پینترست از طریق این سایت کافی است در ابتدا لینک ویدیوی مدنظر را کپی کنید.

۲.وارد سایت flydownloader.com شوید.

۳.لینکی که کپی کرده اید را paste کنید.

۴.در مرحله ی آخر روی گزینه ی download بزنید تا ویدئو دانلود و ذخیره شود.

دانلود ویدیو از پینترست

 

 

سایت دانلود عکس و فیلم از پینترست

 

اگر شما هم به دنبال یک سایت خوب برای دانلود عکس و فیلم ها در برنامه پینترست هستید ، سایت pokopin یک سایت فوق العاده خوب برای دانلود عکس و فیلم از پینترست است که برای همین کار طراحی شده است.

۱.برای دانلود ویدیو و عکس از پینترست لینک محتوای مد نظر خود را از برنامه یا سایت پینترست کپی کنید.

۲.وارد سایت pokopin.com شده و لینک کپی شده را paste کنید و سپس روی گزینه ی دانلود بزنید.

۳.از بین کیفیت هایی که برای دانلود محتوا به شما نشان داده میشود به دلخواه یکی را انتخاب کنید تا ویدیو شروع به دانلود شود.

سایت دانلود عکس و فیلم از پینترست

 

 

دانلود ویدیو از پینترست با سایت 

 

یکی از سایت های فوق العاده برای دانلود فیلم از پینترست سایت givefastlink است و کار با آن بسیار ساده است.اگر قصد دانلود کردن ویدیو ها و تصاویر پینترست با استفاده از سایت را دارید مراحلی که در ادامه گفته میشه رو انجام بدید.

۱.لینک‌ ویدیو را از اپلیکیشن یا سایت پینترست دانلود کنید.(روی بخش سه نقطه ی بالای ویدیو یا عکس ضربه زده و از بین گزینه ها گزینه ی کپی لینک را وارد کنید.)

۲.وارد سایت givefastlink.com شوید و لینک کپی شده از پینترست را وارد کادر مشخص شده در تصویر کنید.

۳.در مرحله ی آخر ویدیو را دانلود کنید.

دانلود ویدیو از پینترست با سایت 

سایت بعدی که بسیار در دانلود فیلم از پینترست به ما کمک میکند سایت pinterestvideodownloader.com است که مخصوص دانلود ویدیو از پینترست است و کار با این سایت بسیار راحت است.برای دانلود فیلم از پینترست با این سایت مراحل زیر را انجام دهید.

۱.لینک ویدیو را کپی کنید.

۲.وارد سایت pinterestvideodownloader.com شوید و لینک ویدیو را وارد کادر کنید.

۳.روی گزینه ی دانلود کلیک کنید.

۴.در صفحه ی بعد به شما دو گزینه نشان داده میشود از بین آنها گزینه ی Download Video File را انتخاب کرده و روی ویدیو راست کلیک کنید.

۵.سپس روی گزینه ی save video as… بزنید و ویدیوی دانلود شده را در پوشه ی دلخواه ذخیره کنید.

دانلود ویدیو از پینترست با سایت 

سایت pinterestdownloader.com نیز مانند سایر سایت ها کار میکند.(لینک ویدیو پینترست را کپی کرده و در سایت paste کنید و روی گزینه ی دانلود بزنید سپس از بین کیفیت ها،کیفیت مورد نظر را انتخاب کنید تا ویدیو دانلود شود.)

 

دانلود از پینترست با برنامه

اگر از برنامه پینترست در موبایل خود استفاده میکنید و قصد دارید از یک برنامه برای دانلود عکس و ویدیوهای پینترست استفاده کنید ، اپلیکیشن برای دانلود ویدیو از پینترست اپلیکیشن Downloader for Pinterest است.

کار با این اپلیکیشن به این صورت است که:

۱.برنامه را از طریق این لینک دانلود را نصب کنید.

۲.وارد پینترست شوید و لینک ویدیو را کپی کنید.

۳.لینک کپی شده را وارد برنامه کنید و روی گزینه ی دانلود بزنید به همین راحتی میتوانید ویدیو های پینترست را دانلود کنید.

 

 وب‌اپلیکیشن دانلود از پینترست

 

دانلود عکس و فیلم از پینترست

استفاده از وب نسبت به سایر راه ها ساده تر و بهتر است چرا که شما چه با اندروید،چه‌آیفون یا لپ تاپ یا هر چیزی میتوانید از آن استفاده کنید.

برای کار با این وب سایت:

۱.وارد سایت ExpertsPHP شوید.

۲.لینک مربوط به عکس و فیلم پینترست را وارد کنید.

۳.روی «Download» کلیک کنید تا صفحه عملیات جست‌وجو برای پین را شروع کند.

۴.به پایین صفحه رفته و در جدول دانلودها کیفیت دلخواه را انتخاب و ویدیو را دانلود کنید.

 

وب‌اپلیکیشن Catch.tube

 

۱.لینک ویدیو را کپی کنیدو وارد سایت Catch.tube شوید.

۲.لینک را در محل مشخص شده پیست کنید.

۳.روی گزینه ی Catch Video کلیک کنید و سپس به پایین صفحه رفته و روی دکمه ی «Download Video video/mp4 بزنید تا ویدیو دانلود شود.

 روش دانلود عکس و فیلم از پینترست

اگر برای استفاده از ویدیو عجله داشتید میتوانید اسکرین ریکورد موبایل خود را روشن کرده و شروع به ریکورد کردن ویدیو کنید اما باز هم توجه داشته باشید که اینکار کیفیت دلخواهتان را نخواهد داشت. کار با سایت ها و اپلیکیشن های گفته شده بسیار راحت است و شما فقط با یک سرچ ساده و پیدا کردن اسم سایت به راحتی میتوانید ویدیو یا عکس دلخواه خود را از پینترست دانلود کنید.برای دانلود عکس طبق نکات گفته شده به صورت مستقیم از خود برنامه استفاده کنید تا علاوه بر داشتن کیفیت اصلی در زمان خود صرفه جویی کنید اما برای دانلود ویدیوهای این اپلیکیشن از روش های گفته شده و سایت ها و اپلیکیشن های معرفی شده استفاده کنید.برخی از سایت ها همانطور که در مقاله گفته شد حتی این امکان را به شما میدهند تا کیفیت ویدیو را خودتان تنظیم کنید و این بسیار نکته ی مهمی است که تمام سایت ها این قابلیت را ندارند. تمام سایت ها و اپلیکیشن های معرفی شده  برای دانلود از پینترست تست شده هستند و هیچگونه آسیبی به موبایل یا اطلاعات شما نمی‌رسانند پس بدون هیچ دغدغه ای برای دانلود عکس و فیلم های پینترست از آنها استفاده کرده و لذت ببرید.

چرا از پینترست ویدیو دانلود کنیم؟

پینترست سرشار محتواهای ویدیویی و عکسی است که شما برای متفاوت بودن در پست و استوری های خود میتوانید از آن ها استفاده کنید.اکر همیشه از عکس و ویدیو های گوگل استفاده می‌کردید چون سایر افراد نیز از آنها استفاده میکنند دیگر گذاشتن آنها برای مخاطبان شما جذابیتی نخواهد داشت پس شما باید کاری کنید که فالورهایتان محتواهای جدید از شما ببینند و پینترست بهترین ابزار برای این کار است.

آیا دانلود از پینترست رایگان است؟

بله اگر با سایت ها و اپلیکیشن های معرفی شده که معتبر هستند محتوا را دانلود کنید نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای نیست و تماما رایگان میتوانید از پینترست فیلم و عکس دانلود کنید. برای دانلود از پینترست به فیلتر شکن نیاز ندارید چرا که این سایت ها فیلتر نیستند.تنها برای استفاده از اپلیکیشن پینترست نیاز به فیلتر شکن است.

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

درباره‌ی حسین موسوی

یک نظر

  1. تعداد زیادی دانلود کننده در یک مکان، اطلاعات خوب

دیدگاهتان را بنویسید

پشتیبانی