خصوصی کردن اکانت توییتر

آموزش خصوصی کردن اکانت توییتر

چطوری حساب توییتر را خصوصی کنیم؟ 

توییتر به شما این امکان را می دهد که افکار خود را در مورد هر چیزی بیان کنید و با مردم تعامل داشته باشید. می توانید با افرادی که قبلاً می شناسید یا افراد غریبه برخورد کنید و با آنها معاشرت کنید. با این حال، ممکن است ترجیح دهید به طور عمومی با همه مردم تعامل نداشته باشید و ممکن است بخواهید با خصوصی کردن حساب توییتر خود هر از گاهی یا حتی برای همیشه از توییت های خود محافظت کنید.

خصوصی کردن حساب توییتر به چه معناست؟

وقتی در توییتر ثبت نام می کنید، حساب و توییت شما برای همه قابل مشاهده است. بنابراین به این معنی است که توییت های شما به صورت عمومی مشاهده می‌شوند و مردم می‌توانند توییت‌های شما  را ببینند و با شما تعامل داشته باشند. با این حال، هنگامی که حساب خود را خصوصی می کنید، توییت های شما فقط برای افرادی که دنبال کنندگان شما هستند قابل مشاهده است. اگر می خواهید که حساب کاربری خود را خصوصی کنید، به نوعی یک پلت فرم خصوصی در اختیار شما قرار می دهد. این نشان می دهد که شما می خواهید افکار خود را به اشتراک بگذارید و با افراد خاصی که دنبال کنندگان شما هستند تعامل داشته باشید. به غیر از آن، موارد دیگری در مورد داشتن یک حساب خصوصی در اینجا وجود دارد که در زیر ذکر شده است: اگر کسی می‌خواهد توییت‌های شما را ببیند، باید شما را در توییتر دنبال کند. سپس یک درخواست دریافت خواهید کرد و می توانید آن را بپذیرید یا رد کنید. موتورهای جستجو قادر به یافتن توییت های خصوصی شما نیستند. این بدان معنی است که توییت ها از موتورهای جستجوی شخص ثالث محافظت می شوند. دنبال کنندگان شما فقط توییت های شما را در توییتر جستجو و پیدا می کنند.

چطور حساب توییتر را خصوصی کنیم؟

چند مرحله آسان برای شما وجود دارد تا حساب توییتر خود را خصوصی کنید. با انجام مراحل زیر  می توانید اکانت توییتر خود را خصوصی کنید.

• وارد حساب توییتر خود شوید. از منوی سمت چپ، روی دکمه گرد مانند کلیک کنید.

حساب توییتر

 

• وارد قسمت setting and privacy شوید.

 

حساب توییتر

 

 

• در این مرحله وارد قسمت privacy and safety شوید.

 

حساب توییتر

 

• در این مرحله روی گزینه اول یعنی Audience and tagging کلیک کنید.

 

حساب توییتر

 

•در این مرحله برای خصوصی کردن اکانت توییتر تیک Protect your Tweets را روشن کنید.

 

حساب توییتر

در اینجا کار شما به پایان میرسد و به همین راحتی توانستید اکانت توییتر خود را به حالت خصوصی ببرید.

 آیا می توانم حساب توییتر خود را خصوصی کنم؟
بله با انجام مراحل بالا می توانید حساب توییتر خود را به راحتی خصوصی کنید.

چرا شخصی در توییتر حساب خود را خصوصی میکند؟ 
اگر کسی بخواهد از توییت‌های خود محافظت کند و فقط با فالوورهای خود تعامل داشته باشد، حساب توییتر خود را خصوصی میکند تا فقط دنبال کنندگان او بتوانند توییت های او را ببینند.
داشتن یک حساب خصوصی در توییتر به چه معناست؟
خصوصی کردن اکانت توییتر به این معناست که حساب‌های خصوصی فقط ترجیح می‌دهند با فالوورهای خود تعامل داشته باشند و  توییت‌هایشان به صورت عمومی در توییتر قابل مشاهده نباشند. یک حساب خصوصی  در توییتر میتواند درخواست های فالو را  رد کند یا بپذیرد. توییت های یک حساب خصوصی به صورت عمومی دیده نمی شوند و با جستجو پیدا نمی شوند. حساب های خصوصی برای موتورهای جستجوی شخص ثالث قابل مشاهده نیستند.
بعد از خصوصی کردن حساب توییتر چه کسانی میتوانند توییت ها را ببینند؟
وقتی یک حساب در توییتر به حالت خصوصی میرود فقط دنبال کنندگان آن حساب میتوانند توییت های آن حساب را ببینند.در اینستاگرام هم به همین صورت هست، شما با استفاده از مقاله آموزش خصوصی کردن پیج اینستاگرام، اکانت اینستاگرام خود را به حالت خصوصی ببرید.

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

درباره‌ی حسین موسوی

دیدگاهتان را بنویسید

پشتیبانی