آموزش نحوه ساخت اکانت توییتر + تصویری و قدم به قدم

آموزش نحوه ساخت اکانت توییتر + تصویری و قدم به قدم

چگونه اکانت توییتر بسازیم؟

توییتر یک شبکه اجتماعی محبوب است که البته در ماه‌های اخیر با حواشی‌های مختلفی روبه‌رو شده است. با این حال افراد بی‌شماری از آن استفاده می‌کنند و شاید شما هم بخواهید به سراغ این شبکه اجتماعی بروید. به همین دلیل در این مطلب به شما نحوه ساخت اکانت توییتر را آموزش می‌دهیم. روش‌های مختلفی برای ساخت حساب توییتر وجود دارد و حتی می‌توانید به صورت مستقیم از طریق حساب گوگل یا اپل آیدی خود وارد آن شوید. برای یادگیری نحوه ساخت اکانت توییتر تا پایان با اینستا جوکار همراه باشید.

آموزش ساخت اکانت توییتر

در این مطلب نحوه ساخت اکانت توییتر در کامپیوتر دسکتاپ و موبایل را به شما آموزش می‌دهیم و سپس به سراغ استفاده از این شبکه اجتماعی با استفاده از حساب گوگل و اپل آیدی می‌رویم.

خرید کیف و کفش به قیمت کارخانه

کفش های مردانه و زنانه و بچگانه

با بهترین قیمت و بهترین کیفیت

برای خرید وارد کانال کیف و کفش جوکار kif_kafsh_jokar در تلگرام شوید.

 

 

ساخت حساب توییتر در کامپیوتر

آموزش نحوه ساخت اکانت توییتر + تصویری و قدم به قدم

در مرورگر سیستم‌تان، به وب‌سایت /https://twitter.com بروید.

آموزش نحوه ساخت اکانت توییتر + تصویری و قدم به قدم

در این صفحه با گزینه‌های مختلفی برای پیوستن به توییتر مواجه می‌شوید که در این بخش هدف ما ساخت اکانت توییتر با شماره تلفن یا ایمیل است. بنابراین روی گزینه آبی رنگ Sign up with phone or email کلیک کنید.

حالا باید نام خودتان را وارد کنید. در باکس Name، نام مدنظرتان را بنویسید؛ نامی که حتما نباید اسم واقعی‌تان باشد. در حقیقت می‌توانید برای این اسم به سراغ یک نام مستعار یا حتی نام یک سازمان یا شرکت بروید.

آموزش نحوه ساخت اکانت توییتر + تصویری و قدم به قدم

در بخش Phone، شماره تلفن خودتان را وارد کنید، البته الزامی به استفاده از شماره تلفن نیست. در حقیقت می‌توانید بدون شماره تلفن اقدام به ساخت اکانت توییتر کنید و بجای شماره، از ایمیل استفاده کنید. بنابراین زیر باکس Phone، روی گزینه Use email instead کلیک کرده و ایمیل خود را وارد کنید.

در نهایت باید تاریخ تولد خود را وارد کنید تا دکمه Next در پایین صفحه فعال شود. روی این دکمه کلیک کنید.

آموزش نحوه ساخت اکانت توییتر + تصویری و قدم به قدم

با انتخاب گزینه Next، کد تایید به ایمیل یا شماره تلفن کاربر ارسال می‌شود و باید آن را وارد کنید. پس از وارد کردن کد، روی گزینه Next در پایین صفحه کلیک کنید.

پس از وارد کردن درست کد تایید و کلیک روی گزینه Next، باید یک پسورد برای حساب‌تان بسازید. این کد باید حداقل ۸ کاراکتر داشته باشد.

در ادامه توییتر از شما می‌خواهد یک عکس پروفایل آپلود کنید. این تصویر نباید بزرگتر از ۴۰۰ در ۴۰۰ پیکسل باشد. البته اگر نمی‌خواهید هم اکنون برای پروفایل‌تان عکس قرار دهید، می‌توانید از این مرحله رد شوید.

در ادامه یک بیوگرافی کوتاه برای خودتان بنویسید. این اطلاعات به صورت عمومی به نمایش گذاشته می‌شوند. البته می‌توانید از این مرحله هم رد شوید و الزامی به نوشتن بیوگرافی نیست.

آموزش نحوه ساخت اکانت توییتر + تصویری و قدم به قدم

پس از طی کردن این مراحل، پنجره‌ای پیش روی شما قرار می‌گیرد که می‌خواهد موضوعات مورد علاقه‌تان را انتخاب کنید. شما می‌توانید این موضوعات را جستجو کرده یا اینکه روی موارد پیشنهادی کلیک کنید. انتخاب‌های شما در این مرحله می‌تواند روی موضوعات و کاربرانی که توییتر در آینده به شما پیشنهاد می‌کند، تاثیر بگذارد.

آموزش نحوه ساخت اکانت توییتر + تصویری و قدم به قدم

در ادامه لیستی از کاربران پیشنهادی برای دنبال کردن به نمایش گذاشته می‌شود. میان لیست اسکرول کرده و روی دکمه Follow روبه‌روی کاربران کلیک کنید. البته می‌توانید از این مرحله هم عبور کنید.

آموزش نحوه ساخت اکانت توییتر + تصویری و قدم به قدم

در نهایت باید وضعیت دریافت نوتیفیکیشن‌ها را شخصی‌سازی کنید، البته می‌توانید در آینده آن‌ها را تغییر دهید.

پس از تکمیل فرایند ثبت نام و تنظیم حساب خود، به صفحه اصلی یا هوم پیج توییتر می‌روید. در اینجا می‌توانید آخرین پست‌ها یا توییت‌های حساب‌هایی که دنبال می‌کنید را ببینید. همچنین می‌توانید شروع به توییت کردن کنید و البته از طریق منوی کناری به تنظیمات و گزینه‌های مختلف دست یابید.

آموزش نحوه ساخت اکانت توییتر + تصویری و قدم به قدم

شما همچنین می‌توانید با مراجعه به پروفایل، یک هدر برای آن انتخاب کنید. برای این کار تنها کافیست در پروفایل روی گزینه Edit Profile کلیک کرده و گزینه دوربین را انتخاب کنید. حالا عکس مدنظرتان را انتخاب کرده و آن را برای دستیابی به بهترین نتیجه، جابجا کنید.

ساخت حساب توییتر با اپ موبایل

برای ساخت حساب توییتر حتما نباید از نسخه وب و کامپیوتر استفاده کنید، بلکه می‌توانید چنین کاری را با اپ اندروید و آیفون هم انجام دهید. البته فرایند آن تفاوتی با نسخه دسکتاپ ندارد.

اول از همه باید اپ توییتر را از اپ استور یا گوگل پلی دانلود کنید. پس از باز کردن اپ، در صفحه اصلی با گزینه Create Account روبه‌رو می‌شوید، البته اگر حساب داشته باشید باید روی گزینه Log in ضربه بزنید.

آموزش نحوه ساخت اکانت توییتر + تصویری و قدم به قدم

در ادامه همانند نسخه وب باید در باکس Name، نام مدنظرتان را وارد کنید و شماره تلفن یا ایمیل در بخش مربوطه تایپ شود. در نهایت هم تاریخ تولدتان را مشخص کنید.

حالا برایتان کد تایید فرستاده می‌شود و باید آن را در محل مشخص شده، بنویسید.

در ادامه یک پسورد برای حساب‌تان تعیین کنید.

اگر می‌خواهید مخاطبین‌ گوشی‌تان را در توییتر پیدا کنید، گزینه Sync Contacts را بزنید تا مخاطبین همگام‌سازی شوند.

در ادامه هم یک بیوگرافی کوتاه برای خودتان بنویسید، عکس پروفایل بگذارید و در ادامه موضوعات مورد علاقه و افراد را انتخاب کنید.

با همین چند قدم ساده می‌توانید حساب توییتر با استفاده از اپ اندروید و iOS برای خودتان بسازید.

ساخت حساب توییتر با اکانت گوگل و اپل آیدی

همانطور که گفتیم جدا از ساخت معمولی حساب توییتر یعنی با ایمیل عادی و شماره تلفن، می‌توانید از حساب گوگل و همچنین اپل آیدی هم برای ساخت مستقیم حساب در این شبکه اجتماعی استفاده کنید. برای این کار مراحل زیر را انجام دهید:

به وب‌سایت توییتر بروید. درست بالای گزینه Sign up with phone or email، گزینه‌های Sign with Google و Sign with Apple را می‌بینید.

آموزش نحوه ساخت اکانت توییتر + تصویری و قدم به قدم

اگر روی گزینه اول کلیک کنید، یک پنجره باز می‌شود که در آن باید جیمیل خود یا شماره تلفنی که در گوگل دارید، وارد کنید. اگر گزینه دوم یعنی Apple را بزنید، باید با اپل آیدی حساب بسازید

پس از وارد کردن حساب‌تان، باید پسورد خود را تایپ کنید. حالا وارد حساب‌تان می‌شوید و باید ادامه مراحل را مانند ثبت نام در نسخه وب ادامه دهید. یعنی نام و عکس پروفایل انتخاب کنید، موضوعات مورد علاقه‌تان را بگویید و افراد را دنبال کنید. در این مطلب سعی کردیم نحوه ساخت اکانت توییتر را به روش‌‎های مختلفی به شما آموزش دهیم و همانطور که مشاهده کردید، امکان ساخت حساب توییتر بدون شماره تلفن و تنها با ایمیل هم امکان پذیر است، حتی می‌توانید از حساب گوگل یا اپل آیدی هم استفاده کنید. در نهایت باید به این نکته هم اشاره کنیم که برای ساخت حساب توییتر در ایران و همچنین استفاده از این شبکه اجتماعی، باید از ابزارهای تغییر آی‌پی استفاده کنید.

دیجیاتو 

 

مطالب پیشنهادی : 

آموزش نحوه ساخت ایموجی در اندروید و آیفون

نحوه ی تعامل اصولی و بالا بردن نرخ تعامل در اینستاگرام

چرا باید پیج را به ادمین واگذار کنیم ؟

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

درباره‌ی حسین موسوی

همچنین ببینید

آموزش حذف بک گراند عکس با اینشات

آموزش حذف بک گراند عکس با اینشات

حذف بکگراند عکس ها با برنامه اینشات یکی از دغدغه های جدید افرادی هست که …

آموزش و روش کار با کاین مستر kine master صفر تا صد + کامل و حرفه ای

آموزش و روش کار با کاین مستر kine master صفر تا صد + کامل و حرفه ای

آموزش صفر تا صد کاین مستر(kinemaster) ساخت و ویرایش ویدیو با کاین مستر   آموزش …

ویدیو های خام محرم برای ادیت

رفع مشکلات استفاده از اینشات پرو

در این مقاله از سایت اینستا جوکار قصد داریم به نحوه رفع مشکل نصب نشدن …

آموزش اضافه کردن فونت به پیکسارت و اینشات

آموزش اضافه کردن فونت به پیکسارت و اینشات چگونه به پیکسارت فونت اضافه کنیم؟  نحوه …

آموزش بالا بردن کیفیت ویدیو ها با برنامه اینشات

آموزش بالا بردن کیفیت ویدیو با برنامه اینشات

بالا بردن کیفیت ویدیو ها با برنامه اینشات یکی از دغدغه های جدید افرادی هست …

دیدگاهتان را بنویسید

پشتیبانی